בע"ה י"ט אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גלרייה ווידאו: אלפים בכיכר למרות ההתנגדות

לאחר ניצחון אנשי חב"ד בבית המשפט התקיים האירוע בכיכר רבין בהשתתפות אלפי אנשים ובהם רבים שהגיעו להזדהות בשל הרדיפה - וידאו ותמונות

  • דוד אור שחר
  • י"ג תמוז תשע"ח - 13:21 26/06/2018
גודל: א א א

אלפי בני אדם השתתפו אמש (ב') באירוע משיח בכיכר שהתקיים בכיכר רבין בתל אביב. המשתתפים נהנו ממופעים איכותיים של גדולי הזמר החסידי ושמעו דברים רבים המעוררים את הלב לפעול לקירוב הגאולה.

"מבחינתנו התמונה הכי יפה מהערב הזה הייתה לראות את הצעירים התל אביבים הרבים לאורך כל הלילה יושבים יחד עם חסידי חב"ד מתוך הידברות מעוניינים לשמוע ולקבל", סיפר לקול היהודי בנצי פרישמן ממארגני האירוע.

"דווקא הפרסום והרעש התקשורתי שנוצר בעקבות ההתנגדות הוביל לעלייה משמעותית במספר המשתתפים. גם כאלה שמלכתחילה לא תכננו להגיע לאירוע. הפרסום והרעש הוביל להשתתפותם. שמחנו מאוד לראות שהציבור ברובו הגדול לא נגרר אחרי הפרובוקציות השונות ושמר על קדושת המעמד הזה".


צילום: יהודה פרל

לאחר שסגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט קובי ורדי, דן ביום א' בעתירה שהגישה "האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה" נגד עיריית תל אביב שביקשה לאסור את קיומו של אירוע משיח בכיכר בהפרדה. השופט פסק לזכות האגודה ומארגני האירוע ופסק חד משמעית כי על העירייה לאפשר את קיומו של האירוע כמתוכנן ללא כל מגבלה.

בדיון תקף השופט ורדי את עמדת העירייה והארגונים שעתרו נגד קיום האירוע וציין, "אין שום סיבה לא לקיים את האירוע בהפרדה". השופט מתח ביקורת בדיון על העירייה על כך שלא ערכה שימוע כנדרש לעמותה ועל כך שאסרה על קיום ההפרדה באירוע בשלב מאוחר מדי.

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 13 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד