בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ניצחון לחב"ד: משיח בכיכר יתקיים בהפרדה

סגן נשיא בימ"ש המחוזי בתל אביב פסק כי אירוע משיח בכיכר יתקיים כמתוכנן - בהפרדה."אתם רוצים להדיר את הנשים שלהם?", תקף השופט

  • דוד אור שחר
  • י"א תמוז תשע"ח - 15:39 24/06/2018
גודל: א א א

סגן נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט קובי ורדי, דן היום בצהריים (א') בעתירה שהגישה "האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה" נגד עיריית תל אביב שביקשה לאסור את קיומו של אירוע משיח בכיכר בהפרדה.

השופט פסק לזכות האגודה ומארגני האירוע ופסק חד משמעית כי על העירייה לאפשר את קיומו של האירוע כמתוכנן ללא כל מגבלה.

באתר חב"ד אינפו דווח כי בדיון תקף השופט ורדי את עמדת העירייה והארגונים שעתרו נגד קיום האירוע וציין, "אין שום סיבה לא לקיים את האירוע בהפרדה".

עוד בנושא:

השופט מתח ביקורת בדיון על העירייה על כך שלא ערכה שימוע כנדרש לעמותה ועל כך שאסרה על קיום ההפרדה באירוע בשלב מאוחר מדי.

בתגובה לטענות שדולת הנשים וארגונים נוספים שביקשו להצטרף לדיון אמר השופט, "תשמרו את הטענות שלכן למקרים יותר חשובים. זה הציבור שזו ההלכה שלו וצריך לכבד את זה. שימוע לא עושים אחרי שראש העיר נותן החלטה. אם מבחינת ההלכה זה הכרח – מה גורם לזה? אתה מדיר את הנשים שלהן, הן לא יגיעו", תקף את התובע.

השופט ורדי נתן לעירייה ולארגונים שעתרו עשר דקות להחליט האם הם חוזרים בהם מהתנגדותם לקיום האירוע. בתום עשר הדקות הודיעה העירייה כי היא חוזרת בה מההתנגדות לקיום האירוע.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' מסר בתגובה להחלטת בית המשפט לאפשר את קיום האירוע בנפרד כי "אני ‏שמח שלפחות בבית המשפט השכל הישר גבר. חבל שהיועץ המשפטי לממשלה לא גילה את האומץ הדרוש לעמוד מול הטירוף הפרוגרסיבי  פונדמנטליסטי הזה ומצא את עצמו בצד הלא נכון של המתרס. מוזר שראש עיר שמכהן כבר קרוב לעשרים שנה עדיין נזקק לפופוליזם זול בקמפיין הבחירות שלו. ניתן לקוות שמכאן והלאה חולדאי יעסוק במה שמטריד באמת את תושבי תל אביב ולא במלחמת דת מיותרת ומפלגת".

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד