בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דפוס חוזר: נערה נוספת נוצלה ונפגעה בטיול בסיני

המשטרה המקומית בסיני עצרה צעיר מצרי שעל פי החשד פגע מינית בנערה יהודיה, באמצעות החדרת סמי הזיה למשקאות.

  • יהודה פרל, הקול היהודי
  • ו' אב תשע"ט - 08:38 07/08/2019
גודל: א א א
(מנחם קוניקוב)
(מנחם קוניקוב)

שבוע לאחר הפרסום בקול היהודי אודות אזהרת המסע שהוציאו אנשי 'הזולה של חצרוני' כנגד סכנת ניצול נשים המגיעות לטייל באזור סיני, מתפרסם כעת מקרה נוסף בו נפגעה נערה קטינה בידי צעיר מצרי.

על פי הפרסום באתר mako, צעיר מצרי נעצר בחשד שסימם נערה יהודית כבת 15, הטריד אותה מינית וניסה לגרום לה לעזוב את משפחתה ולהינשא לבעלים של אחד החופים בסיני.

המקרה הזה התרחש לפני כשבועיים באחד הקאמפים שבחצי האי סיני, כ-30 ק"מ מגבול ישראל-מצרים. על פי החשד, אחד העובדים המצריים במקום בשנות ה-20 לחייו, החדיר מספר פעמים סמי הזיה לנרגילה אותה עישנה הנערה הקטינה במהלך חופשתה במקום. מדובר על סם הגורם להזיות קשות.

הורידו עכשיו את אפליקציית הקול היהודי לטלפון הנייד >>

הירשמו לתפוצת הווצאפ של הקול היהודי >>

כשהנערה היתה במצב של ערפול חושים, העובד המצרי הטריד אותה ואף ניסה לאנוס אותה, כך עולה מהפרסום כאמור באתר mako. עוד עולה מהפרסום, כי החשוד הלביש את הנערה בלבוש בדואי מסורתי וניסה לשכנע אותה להינשא לבעל המקום, מצרי בן 56 שעל פי החשד ידע על המעשים ולא ניסה למנוע אותם.

לפני כשבועיים חזרה הנערה לישראל וסיפרה להוריה כי בכוונתה להתחתן עם בעל המקום ולגדל עימו 15 ילדים. האם, שהבחינה במצבה הנפשי המעורער של בתה, פנתה לטיפול פסיכולוגי בכדי לסייע לבתה.

בהמשך התברר, כי הצעיר המצרי המשיך להתכתב עם הנערה גם לאחר ששבה לארץ וניסה לשדל אותה שוב ושוב לחזור לסיני.

בני המשפחה הגישה תלונה בשגרירות מצרים בישראל ואלו ביצעו פעולות חקירה מסוימים ועצרו את החשוד במעשה. הקאמפ נסגר למבקרים מכשיר הסלולארי של העובד המצרי הוחרם ובו נמצאו הודעות מפלילות.

כפי שפורסם בקול היהודי וגם באתר mako, הסיפור הנוכחי אינו מקרה בודד, והוא משקף דפוס חוזר של מקרים בהן נערות יהודיות מוטרדות ומנוצלות בחופים ובבתי מלון בסיני. בכל המקרים דפוס דומה – ניצול ופגיעה מינית באמצעת שימוש בסמי הזיה המוחדרים למשקים.

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד