בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפרדה במלונות הבידוד בין יהודים לערבים: "הערבים הטרידו יהודיות"

באתר ynet ראיינו ערבי מיפו שהתלונן כי חברתו היהודיה הועברה למלון אחר ואמר "הורידו לי את החשק להישאר במדינה" וטענו כי מדובר ב"גזענות". מתברר, כי ערבים הטרידו יהודיות במלון ולכן הופרדו

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט' תמוז תש"פ - 11:47 01/07/2020
גודל: א א א
ערבים הטרידו יהודיות (אתר המלון)
ערבים הטרידו יהודיות (אתר המלון)

מספר חולי הקורונה בישראל נמצא בעלייה בימים אלו, ומלונות שונים יועדו בכדי לשכן בהם את נשאי נגיף הקורונה בכדי לבודד אותם מיתר האוכלוסיה, במטרה למנוע התפרצות של הנגיף.

ביום שלישי השבוע, כך דווח באתר ynet, הופרדו הערבים והאריתראים מהיהודים ששהו באותו המלון בירושלים, כאשר היהודים הועברו למלון 'שערי ירושלים' בעוד הערבים והאריתראים נותרו במלון 'גולד'.

הסיבה להפרדה בין היהודים לערבים והמסתננים, היא  כיוון שיהודיות רבות, בהן חיילות צה"ל, הוטרדו מינית בידי המבודדים הערבים במלון.

באתר ynet הוצגה ההפרדה בין יהודים לערבים כ"גזענות" ובכתבה רואיין חמאדה חרוב, ערבי כבן 22 מיפו, השוהה במלון גולד. לדבריו, חברתו היהודיה מבודדת גם היא במלון, וכשהיא הועברה למלון 'שערי ירושלים' נודעה לו על ההפרדה בין יהודים לערבים במלונות ואמר "הורידו לי את החשק להישאר במדינה".

על פי הודעה שקיבלנו בקופות החולים, ההפרדה בין האוכלוסיות השונות תישמר. החרדים במלונות ייחודיות עם כשרות מתאימה עבורם. ערבים ואריתראים במלון 'גולד' ובקרוב גם במלון 'אולימפיה בתל אביב, ואילו יהודים במלונות אחרים.

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד