בע"ה י"ד תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: כך בג״צ עלול לפרק את המשפחה היהודית

לקראת הדיון בבג"ץ הבוגדת: האיחוד הלאומי מפרסם סרטון המבקש להסביר את הרקע לפרשה, וכיצד השופטים עלולים לפגוע בסמכויות בי הדין הרבניים ובערכי המשפחה בישראל

  • יח"צ
  • י"ג אב תש"פ - 09:32 03/08/2020
גודל: א א א

לקראת הדיון בבג״צ בתיק המכונה "בג״צ הבוגדת״, מוציאה מפלגת האיחוד הלאומי סרטון חדש שמסביר את הרקע לדיון ומדוע קבלת עתירת ארגוני הנשים עלולה להיות הרסנית ולפגוע באופן חמור בתא המשפחתי.

הסרטון מופץ לקראת דיון מחודש שצפוי להתקיים בבג״ץ בקרוב שעלול להעניק לגיטימציה משפטית לפירוק המשפחה. לאחר שבג״צ אישר פסק דין של בית הדין הגדול בתיק גירושין, פנו גופים בהובלת מכון רקמן, אשר נלחמים במוסד הנאמנות בין בני הזוג אל השופטת אסתר חיות בדרישה לקיים דיון חוזר ונענו בחיוב.

הסרטון מסביר בצורה ברורה את השתלשלות התיק הנידון בבגצ וכיצד קבלת העתירה תסתור את לשון החוק כיום ואף תתן באופן תקדימי לגיטימציה לבגידה ותגרום לגירושין מרובים ופירוק התא המשפחתי.

הסרטון פונה לחברי הכנסת החרדים ובראשם השר יעקב ליצמן ויו״ר ועדת הכספים משה גפני ודורש מהם לדאוג כי שר המשפטים אבי ניסנקורן והיועמ״ש אביחי מנדלבליט יאמצו את עמדת בתי הדין הרבניים בכדי למנוע את הפסיקה, ולהודיע כי אם תתקבל החלטה שכזאת יקדמו באופן מיידי חקיקה אשר תחזיר את המצב לקדמותו או יפרשו מהקואליציה.

מנכ״ל האיחוד הלאומי יהודה ולד: ״בג"צ שוב פוגע בזהותה היהודית של המדינה והפעם מפרק את ערכי המשפחה.  הכניעה לארגוני הנשים הקיצוניים תוך פגיעה בבתי הדין הרבניים מהווה יריקה בפרצופם של רוב אזרחי המדינה שחשובה להם הנאמנות בין בני הזוג והמסורת היהודית. היכולת לבלום זאת ניתנת היום בידי חברי הכנסת הדתיים והחרדים בממשלה. אם ייכשלו, פירוק התא המשפחתי יהיה על ידיהם. 

הצורך לתקן את מערכת המשפט ולרסן את ההשתוללות של השופטים היא אינטרס לאומי שלא קשור לאופוזיציה או קואליציה אלא לכל מי שמדינת ישראל היהודית והדמוקרטית חשובה לו".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >>

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד