בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שלום אסירינו.

  • י"ב חשון תש"ע - 21:18 30/10/2009
גודל: א א א
ידידנו שלומי דביר מרצה עונש של חמש עשרה שנות מאסר. לאחרונה החל נוהל חדש בשב"ס -בעת הביקור הילדים מופרדים מאביהם, אין מגע!  הילדים כמובן התעלמו מהגזירה המכוערת וכעת שלומי עומד למשפט השב"ס בגין אי ציות לסוהר. העונש הצפוי - שלילת ביקורים מוחלטת למשך חודשיים.
חה"כ מיכאל בן ארי העלה את ההתעללות הזו לדיון באיזו ועדה ונציגי השב"ס התפתלו קצת בכיסאות להסביר מדוע בעצם ההתעמרות הזו במשפחת דביר. יש לציין ששלומי וחבריו הם אסירים המופלים לרעה בתחומים אחרים נוספים כגון פעילות ספורט ויציאות נוספות הנשללות מהם כדי למנוע מגע ישיר בינם לבין אסירים ערביים אשר כל כך פוחדים מיהודים אמיצים.
בתגובה לדיון בוועדה, נקרא שלומי אל קציני הכלא, שם הוסבר לו בשום שכל, מדוע בעצם מתנגד השב"ס נחרצות להסרת המחיצה בין שלומי לילדיו בעת הביקור, וכה אמר הקצין: דע לך, שבכלא יש אנשים מסוכנים, יש עברייני מין ואנחנו פשוט חוששים לשלום ילדיך, זו האמת לאמיתה ולכן לא נסכים בשום פנים ואופן לביקור חופשי ופתוח. אהה.
השבוע נשללו משלומי בהליך משמעתי הביקורים וזכויות נוספות. הוא מתעתד לעשות ערעור בימ"ש רגיל, ואחר כך אם לא ישאו מאמציו פירות - הוא מתכנן לשבות שביתת רעב.
משפחתו של עופר גמליאל היושב אף הוא בכלא, לא באו לביקור מאז תחילת נוהל ההפרדה ולא ראו את עופר לאורך כל התקופה. שב"ס לא הקל על חייהם של משפחת גמליאל גם לאחר הפיגוע הקשה בבת עין בו נפצע בנו של עופר.
[caption id="attachment_1585" align="alignleft" width="100%" caption="שלום אסירינו (ארכיון הקול היהודי)"]
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד