בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דומא: ממצאים רבים בזירה לא תואמים את ההודאה

אמש (ד') התקיים דיון נוסף במשפט דומא. בדיון העיד סנ"צ ארז אמויאל, שעמד בראש צוות החקירה. "הרבה מאוד פרטים נמצאו לא תואמים"

  • יח"צ
  • ה' טבת תשע"ט - 10:22 13/12/2018
גודל: א א א

אמש (ד') התקיים דיון נוסף במשפט דומא. בדיון העיד סנ"צ ארז אמויאל, שעמד בראש צוות החקירה מטעם המשטרה והוא אף היה אחראי על ביצוע השחזור על ידי עמירם בן אוליאל.

יש לציין כי השחזור הינו אחד מהפריטים המפלילים שבית המשפט פסק כי הינם קבילים ולא נדחים מחמת העינויים. אולם, בדיון אמש התגלו סתירות רבות המערערות את אמינותו של השחזור.

סנ"צ אמויאל עמד על דוכן העדים ובמשך שעות ארוכות  נחקר ע"י עו"ד אשר אוחיון אשר מייצג את עמירם בן אוליאל יחד עם עו"ד יצחק בם.

במהלך החקירה עלה כי ממצאים רבים בזירה אינם  תואמים את עדותו של בן אוליאל "העיד היום בבית המשפט מי שהיה ראש צוות החקירה במשטרה בקשר לאירוע שהתרחש בדומא, סנ"צ לפי דרגתו." סיפר עו"ד אוחיון, "בחקירתו התברר, בקצירת האומר, שהרבה מאוד פרטים שנקבעו כממצאים בזירה לא מתאימים, לא הולמים ולא עולים בקנה אחד עם הודיתו של עמירם.

עוד בנושא:

פרטים שהוא לא ידע וגם פרטים שהוא מסר התבררו כלא נכונים. אני חושב שזה צריך להוות חומר למחשבה משמעותי ביותר לכל מי שאמור לקבל החלטות בתיק הזה, ואני מקווה שהוא יעשה את זה." הוסיף אוחיון.

לאחר חקירתו של אוחיון המשיך את החקירה עו"ד עדי קידר מארגון חוננו אשר מייצג את הקטין בתיק.

בשבוע הבא צפוי להימשך שלב ההוכחות במשפט וצפויים להעיד שוטרים נוספים ועדי ראיה מהכפר דומא.

הכתבה הזו לא באה ברגל...

בכדי שנוכל להמשיך לייצר תקשורת יהודית-עצמאית אזו זקוקים לכם!

תרום עכשיו והיה שותף להשמעת הקול היהודי!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד