בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תומכים רבים מול מתקן החקירות: "שב"כ. רדו מהעץ"

תומכים רבים הגיעו להפגנה מול מתקן השב"כ בו עצור הקטין שלא שוחרר. מחר צפוי להתקיים דיון בערר שהגישו בחוננו, זאת לאחר שהשב"כ סרב להביאו לדיון בשישי

  • ו' שבט תשע"ט - 19:18 12/01/2019
גודל: א א א

פעילים ובני משפחה קיימו הערב (מוצ"ש) מפגן תמיכה בקטין העצור בשב"כ, מול מתקני השב"כ בפתח תקווה. 

המפגינים קראו קריאות חיזוק לקטין עצור ודרשו מהשב"כ "לרדת מהעץ הגבוה עליו טיפס" ולשחרר את הקטין לאלתר. ההפגנה התקיימה תחת הקריאה "לא ניתן לכם להשתמש בקטין כקרבן העלילה שאתם רוקמים. רדו מהעץ הגבוה שטיפסתם עליו!"

כמו כן, מחר (ראשון) בשעה 9:30 בבוקר, צפוי להתקיים בבית המשפט המחוזי-מרכז בלוד, דיון בערר שהגישו עורכי דין מטעם ארגון חוננו על מעצרו של הקטין. זאת לאחר שהדיון שהיה אמור להתקיים ביום שישי נדחה בשל צעד חריג של השב"כ, בו הם סרבו להביא את הקטין לדיון.

 

   | בצעד חריג: השב"כ מנע מהקטין להגיע לדיון בעניינו

בבית המשפט העליון אמר השופט שטיין מוקדם יותר ביום שישי, כי ראוי לקיים את הדיון בערר שהגיש ארגון חוננו כבר ביום שישי, ולא רק ביום ראשון כפי שקבע בית המשפט המחוזי-מרכז. בעקבות כך, נקבע הדיון לשעות הצהרים ביום שישי, אך כאמור, השב"כ סרב להביא את הקטין העצור. 

"נמאס לנו להיות אזרחים סוג ד', השב"כ הורג את הבן שלי מיום ליום, הם מנסים לא להביאו לבימ"ש, הם חושבים שהם מעל לחוק.
אנו פונים לראש הממשלה ולשרים, יש פה הפיכה שלטונית, השב"כ רומס את החוק, את הפושעים הכי גדולים מביאים לבימ"ש לדיון את הבן שלי לא. אנחנו נגביר את המאבק ולא ניכנע לאכזריות הזו." אמר בכניסה לבימ"ש אביו של הקטין.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


6 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד