בע"ה ז' אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כתב אישום לבלש ימ"ר ש"י שהיכה קטין - צפו בתיעוד

בלש משטרה בשם שלומי נחמן היכה קטין בגבעת עוז ציון באכזריות, תוך שהוא אומר "המצלמות לא עושות עלי רושם". מח"ש הגישה נגדו כתב אישום

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ז תמוז תשע"ח - 19:40 10/07/2018
גודל: א א א

צילום: דוד צבי עטיה (הקללות הרבות שמשמיע נחמן נערכו בידי הקול היהודי)

שלומי נחמן, בלש ימ"ר פשיעה לאומנית במחוז ש"י, מואשם בתקיפה לאחר שהיכה על פי האישום קטין בגבעת עוז ציון בבנימין.

האירוע התרחש לפני כחצי שנה. נחמן הגיע עם צוות בלשי ימ"ר ש"י לגבעת עוז ציון והקריא לשני נערים שהיו במקום, צו תיחום שנחתם בידי אלוף פיקוד המרכז ואוסר על כניסה לגבעה. לאחר שהשניים הביעו אמירות זילזול בצו ואמרו אמירה בסגנון "מעניין את הסבתא", החל נחמן במסכת אלימות ונאצות קשה.

נחמן פנה לשניים ואמר כי "המצלמות שלכם לא עושות עלי רושם", וכי "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק", ואז החל לקלל אותם תוך שהוא חובט באחד הקטינים שצילם ומעיף את מצלמתו. המצלמה המשיכה לצלם ונאספה מאוחר יותר בידי הנערים. אחד הנערים נמלט מהמקום ואילו את השני הטיח נחמן על הארץ והמשיך להכותו במשך מספר דקות, תוך שהקטין מתחנן כי יעזוב אותו.

לאחר מכן עזב נחמן את המקום וחזר שוב להמשיך להכותו. רק לאחר ששניים מהבלשים אחזו בנחמן הם עזבו את המקום, כאשר הבלשים אומרים לקטין החבול: "נתראה", וזה משיב להם "חכו ליום הדין".

ארגון חוננו ליווה את שני הקטינים להגשת תלונה במח"ש, ואתר הארץ פרסם כי בימים האחרונים הוגש נגד נחמן כתב אישום בידי המחלקה לחקירות שוטרים. 

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד