בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נער נוסף נחקר בשב"כ והוצא כנגדו צו חריג

במהלך הלילה נעצר נער תושב השפלה. יחד עם נער נוסף תושב בני ברק, השניים נחקרים בשב"כ כשכנגדם הוצא צו החריג האוסר עליהם לפגוש עורך דין. "התנהגות פוגענית וחוצת גבולות"

  • ו' טבת תש"פ - 11:48 03/01/2020
גודל: א א א

בלשי משטרה ואנשי שב"כ עצרו הלילה (שישי) צעיר יהודי נוסף והוצא כנגדו צו חריג האוסר עליו לפגוש עורך דין למשך 3 ימים.

מדובר על נער כבן 18, תושב אזור מודיעין. אתמול נעצר נער נוסף כבן 18 מבני ברק וגם נחקר בידי השב"כ כשנאסר עליו, בצו חריג, לפגוש עורך דין. 

במהלך יום שישי יערך דיון בבית המשפט המחוזי מרכז בלוד בערר שהגיש עו"ד עדי קידר מארגון חוננו בדרישה להסיר את הצו החריג ולאפשר לנער לפגוש את עורך דינו. כמו כן, במהלך היום יובא העצור מהלילה לדיון הארכת מעצר בבית המשפט בפתח תקווה.

קטין נוסף שנעצר אמש יחד איתו, שוחרר בידי בית המשפט בפתח תקווה. אולם על ההחלטה הוטל עיכוב ביצוע והיום ידון בית המשפט המחוזי בערר שהגישה המשטרה כנגד שחרורו.

עו"ד עדי קידר אשר מייצג את העצורים תקף את השב"כ על השימוש באיסור המפגש החריג. "שוב אנו נתקלים בהתנהגות פוגענית וחוצת גבולות, השב"כ והמשטרה מונעים מפגש מצעירים, נעדרי עבר פלילי, על עבירות שעוד לא בוצעו בכלל ועבירות קלות באופן יחסי, נראה כי החבל נמתח למקומות לא נכונים ובלתי אפשריים. אנו נערער על איסור המפגש ונגיע עם הדבר עד לבית המשפט העליון".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד