בע"ה כ"א אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צפו: שוטרים מעכבים חתן ביום חתונתו-"בגלל הפאות"

'נער גבעות' שמתחתן היום (ד') עוכב הבוקר עם מלוויו פעמיים על ידי שוטרים ללא שנראתה סיבה מיוחדת. "הם ראו שיש חתן ברכב וממש בלי סיבה החליטו לעכב"

  • דוד אור שחר
  • כ"ד שבט תשע"ט - 13:24 30/01/2019
גודל: א א א

התנכלות משטרתית הבוקר (ד') לצעיר, 'נער גבעות' ביום חתונתו. 

הצעיר, אלישע ירד שהפך למוכר בשנים האחרונות לאחר שזכה לכינוי 'הקטין מיצהר', מתחתן הערב בשעה טובה. ירד יצא עם חבריו הבוקר מאיזור השומרון לכיוון ירושלים על מנת לעלות להר הבית ולהתפלל עם הקמתו בית נאמן בישראל.

אלא שהיה נראה ששוטרי משטרת ישראל החליטו להפר את השמחה ולעכב את הצעיר וחבריו ללא שנראתה סיבה מיוחדת לכך. כך הם סיפרו לקול היהודי. 

כשהגיעו למחסום בכביש החדש סמוך לענתות כשהם נוסעים ברכב המקושט בסרטים כרכבם של חתן וכלה הורו השוטרים לנהג לעצור בצד הדרך. השוטרים ביקשו מהצעירים ששהו במכונית לרדת מהרכב וערכו בו חיפוש מדוקדק. לשאלתם של מלווי החתן מדוע הם מעוכבים ענו השוטרים כי הם חשודים בכך שהם מעבירים סמים ברכבם.

הצעירים נדהמו מהחשד המפוקפק והחלו לדבר על ליבם של שוטרי מג"ב שיאפשרו להם לעבור וכי הם מלווים חתן לחתונתו וזמנם קצר. "היה נראה שהם קיבלו איזו שהיא הוראה מגבוה כדי לעכב דווקא אותנו", אמר אחד הצעירים לקול היהודי. "בסוף רק אחרי דקות ארוכות הגיע למקום איזה קצין שהבין מה הפקודים שלו עושים והורה להם לשחרר אותנו", סיפר.

אלא שבזאת לא תמו החגיגות. זמן קצר לאחר מכן הם הגיעו לרחבת הכניסה לכותל המערבי. שוטרים שהיו במקום הורו להם לעצור שוב פעם וכך שוב זכו הצעירים לבדיקה מדוקדקת. 

טענותיהם שאך לפני זמן קצר עברו בידוק משטרתי לא הועילו והשוטרים עיכבו אותם במקום דקות ארוכות. 

"היה נראה שכל העיכוב הוא אך ורק בגלל שראו שיש לנו פיאות ארוכות. פשוט ראו אותנו ברכב כמה חברה עם פאות אז החליטו לעכב. לא משנה שאמרתי להם שאני חתן", תיאר החתן לקול היהודי. 

תגובות (9) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד