בע"ה י"ב ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפגנה מחוץ לבימ"ש: "זה הטרור האמיתי"

עשרות מפגינים הגיעו לבימ"ש המחוזי מרכז למחות על תנאי כליאתם של עצורי השב"כ. תמונות נרצחים מוצגות במקום. שני צעירים נוספים נעצרו

  • דוד אור שחר
  • כ"ו טבת תשע"ט - 13:57 03/01/2019
גודל: א א א
ההפגנה מחוץ לבימ"ש  (TPS)
ההפגנה מחוץ לבימ"ש (TPS)

עשרות תומכים הגיעו בצהריים להפגין מול בית המשפט המחוזי מרכז בלוד נגד תנאי כליאתם הקשים של הקטינים העצורים בשב"כ.

במהלך ההפגנה נעצרו שני צעירים על ידי כוחות משטרה במקום. סיבת מעצרם טרם ידועה והיא נבדקת כעת על ידי עו"ד של ארגון חוננו.

בבימ"ש התקיימו דיונים בערר שהגישו עורכי הדין על מניעת המפגש עם עו"ד וכן דיון בערר שהגישו על הארכת מעצרם של הקטינים עד ליום א' הקרוב. 

המפגינים קראו קריאות תמיכה בעצורים ודרשו לאפשר להם להיפגש עם עורכי דינם.

במקביל הביאו מפגינים למקום עשרות תמונות של הנרצחים בפיגועי הטרור במהלך השנתיים האחרונות וכן שלטים גדולים הקוראים לחסל את ממני הטרור.

"יש לנו מלחמת קיום מול מול כל מי שמקיף אותנו מכל כיוון. אנחנו מוכים במעשי רצח יומיומיים. טרור אמיתי. ובאנו לפה להגיד שאין דבר כזה טרור יהודי", אמר נריה אופן, ממובילי המחאה.

"יש אובדן זהות יהודית אנחנו עם אחד ויש לנו אחריות אחד על השני אבל הילדים שלנו הם לא טרור. וגם אם יש אירועים מדי פעם שקורים כתוצאה ממחדלים בטחוניים הם לא טרור. זה הטרור האמיתי מה שאתם רואים כאן. זה מה שקורה יום יום לא אירועי אולי ופעם ב. זה הטרור האמיתי. לא ליפול לגינויים ולהרביץ לילד שלא הלך לגמרי בתלם. הילדים שלנו הם לא טרור ולא צריך לענות אותם כמו אחרון הטרוריסטים".

בנוסף הדגיש אופן כי יש לחסל את מממני הטרור כלשון הקמפיין שרץ בחודש האחרון וקרא 'לחסל את אבו מאזן'. "לטרור יש כתובת אחת והיא המממנים שלו שאותם יש לחסל לאלתר". 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד