בע"ה י"ב כסלו תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'כתב אישום' נגד נתניהו: "פוגע בשלימות הארץ"

בימים האחרונים רצה ברשת טיוטת 'כתב אישום' נגד ראש הממשלה על פיה הוא מואשם בפגיעה בשלימות הארץ בעקבות קידומה של עסקת המאה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב אדר תשע"ט - 08:43 27/02/2019
גודל: א א א

"כתב אישום. המאשים: 'עם ישראל', הנאשם: 'בנימין נתניהו". כך נפתח טופס כתב אישום נגד נתניהו שרץ ברשת בימים האחרונים.

בכתב האישום עליו חתומים "עדי תביעה" כמו זאב ז'בוטינסקי, מתיישבי יו"ש, ועוד מואשם ראש הממשלה בפגיעה בשלימות הארץ זאת בעקבות דחיפתו את עסקת המאה הנרקמת בתקופה האחרונה בארה"ב וצפויה להיות מוצגת מייד לאחר הבחירות.

"בבית משפט השלום בירושלים עיר הקודש המאשים: עם ישראל באמצעות הפרקליטות העברית - נ ג ד - הנאשם: בנימין נתניהו בן בן ציון נתניהו ז"ל יליד תש"י קיסריה", פותח הטופס המנוסח ומעוצב בצורה רשמית. 

בהמשך מפרט  'כתב האישום' את העבירות.

 "כתב אישום, רקע כללי:

1 בנימין נתניהו הוא ראש ממשלת ישראל. 2 נתניהו נבחר לראשות הממשלה מטעם תנועת הליכוד אשר מנהיגיה קבעו כי לא תקום מדינה פלסטינית בארץ ישראל, וחזונם הוא: 'שתי גדות לירדן זו שלנו זו גם כן'.

3 דונאלד טראמפ הוא נשיא ארה"ב, צוותו הקרוב הם גרינבלט וחתנו קושניר. 4 .לאחרונה מקדם הנאשם את 'תכנית המאה' של טראמפ המיועדת למסור שטחי מולדת לידי ישות זרה טרוריסטית.

במהלך השנים 2019-2018 ועד למועד הגשת כתב אישום זה, פרסם הנאשם מתוקף תפקידו לעיל, בהיקף נרחב, בעצמו או באמצעות אחרים מטעמו, תכנים המעידים על כוונתו ליישם את 'תכנית המאה של טראמפ' לפגוע בשלמות ארץ ישראל ובריבונות עם ישראל על ארצו".

"הנאשם קשר קשר עם מר דונאלד טראמפ, שהוא לכשעצמו נחשב 'ידיד ישראל' ותיאם איתו תכנית מפורטת שתוצג כ'יוזמת טראמפ', אשר יש בה מרכיבים מסוכנים ביותר, הגבלה מחפירה ומתמשכת של הבנייה היהודית החופשית בארץ ישראל ויומרה חצופה ונועזת לפגוע בקשר העמוק של עם ישראל לארץ ישראל".

"הנאשם פעל בשם הרצון הנבוב ל'שלום' מלאכותי, לא יציב, מעודד טרור, ל'פרס נובל לשלום', ל'עשות היסטוריה', לעשות כותרות, ולצאת מתסבוכות משפטיות מקבילות על ידי סיכון עם ישראל בארצו. בניגוד לאמונתו, להצהרתו לבוחרים לפני בחירתו ובניגוד למשנה המקורית של מפלגתו".

לצד כל זאת, בהזדמנויות רבות, בעצמו או באמצעות אחרים מטעמו, ביקש הנאשם באמצעות אמירות של עידוד, הפצרה ושכנוע לקדם את התוכנית המסוכנת, לתזמן את תאריך פרסומה, לשווק אותה לציבור כ'חתול בשק' שאין בידינו להשפיע על תוכנו.

במעשים אלו פגע הנאשם באמון הציבור, פעל בצורה לא שקופה, הציג בתרמית מצג שווא של 'איש ימין' תוך הסתרה מכוונת ואי פירוט התכנית, וחתר לביצוע לא הוגן של תהליך מסוכן. הסתרת העובדות המפורטות מאת הבוחרים הינה מעשה לא אתי, לא הגיוני, לא מוסרי, ולא קביל בשום צורה.

ממעשים אלו עולה ניחוח כבד של חשש ו/או חשד לקבלת טובות הנאה שלא ביושר. על הנאשם לספר לציבור ביושרה בכנות ובאומץ לב במה הוא מאמין ומה הוא מקדם.

בהמשך מוצגות "הוראות חיקוק", על פיהן מואשם נתניהו "פגיעה בארץ ישראל - מעילה בשליחותו מטעם המאשים, וניצול התפקיד לרעה. - רדיפת שוחד וכבוד. - מעילה מכוונת בבוחרים בנסיבות מחמירות".

כמו כן הביאו הכותבים רשימת "עדי תביעה", בהם:  עם ישראל - מצביעי הליכוד - מתיישבי יו"ש - נציגי השכונות - שגריר ארה"ב דיוויד פרידמן - זאב ז'בוטינסקי

ברשימת העדים מטעם ההגנה נמצאים: "ברק חוסיין אובאמה - תנועת שלום עכשיו". 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 25 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד