בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"נוער הגבעות" מזמין לביקור

​חושבים שלנערי הגבעות יש קרניים וזנב? כדאי לכם לצפות בקמפיין החדש שהם משיקים, ואם תרצו גם לקפוץ לסיור בגבעות. ולא, הם לא מתכוונים להתיפייף

  • אלחנן גרונר
  • ו' חשון תשע"ח - 14:31 26/10/2017
גודל: א א א

 

קמפיין חדש של "נוער הגבעות". תחת הכותרת "נוער הגבעות – להכיר מקרוב", מזמינים נערי גבעות לסיורים בגבעות ולהיכרות עם הנוער ללא תיווך התקשורת והפוליטיקאים.

"תכלס, כמה מכם באמת מכירים אותנו?", אומר בסרטון הומוריסטי יהושע למביאסי, אחד הנערים שהורחק בצו מנהלי מיהודה ושומרון לאחר שהתגורר בגבעת הבלאדים. הסרטון הופק בידי "סברס הפקות", ומשתתפים בו גם יצחק אטינגר, שהתגורר בגאולת ציון עד שהורחק בצו מנהלי, וידידיה שליסל, תושב גבעת הבלאדים שהורחק בצו מנהלי גם הוא.

"אתם שומעים עלינו בעיתון, בתקשורת, מפוליטיקאים. אז נדמה לכם שיש לנו קרניים זנב, אף ארוך וריח, אוהו איזה ריח. הקאתם אותנו, הפכתם אותנו לשוליים ולא נתתם לנו הזדמנות להסביר את עצמינו.

   | נוער הגבעות: "לא מתכוונים להתיפייף"

טוב, ברור לנו שאנחנו לא משהו סטנדרטי. יש בנו משהו שונה, שובר מוסכמות. יש לנו גם חברים שיושבים בכלא על תג מחיר לא עלינו, אבל תהיו איתנו רגע. מה אנחנו מחפשים? הולכים לישון בקור בבוץ, חוטפים מכות, בזיונות, במקום לעבוד, לשחק, לשרוץ בים, אנחנו כאן, בונים את הארץ שלנו, שוב ושוב שוב.

כשהמצב בארץ מידרדר אנחנו מעדיפים לצאת מהבית, לשטח, למסע. לחפש ולדרוש שינוי. לא, אנחנו לא מסכנים, אנחנו מאמינים בזה ובחרנו בזה ומוכנים לשלם את המחיר, גם אם הוא כבד.

אנחנו גם לא חושבים שמישהו היה שורד את מה שאנחנו עוברים אם הוא לא היה מאמין בזה. אם זה לא היה מתוך אחריות ודאגה לעם ישראל, מאהבה. לגמרי מאהבה.

גם אם לדעתכם אנחנו צעירים, פזיזים, לפעמים טועים, תזכרו מה אנחנו מחפשים. אנחנו גם לא מבקשים שתצטרפו אלינו, ואפילו לא שתסכימו איתנו. רק שתדברו איתנו כמו יהודים, בגובה העיניים. אנחנו מוכנים להתקלח, להסתרק ולהתלבש יפה. אתם מוכנים לבוא?".

מארגני הקמפיין מסרו לקול היהודי כי "בשנים האחרונות מתנהל בתקשורת קמפיין של המחלקה היהודית נגד נוער הגבעות. נערים שבחרו לתרום את שנותיהם לעם ישראל מתוך אהבת ה' העם והארץ. כשאנחנו שומעים עלינו בתקשורת אנחנו לא מכירים את עצמנו. המטרה של הקמפיין היא ליצור ערוץ עוקף תקשורת, ישר  לציבור הרחב, ולהזמין אותו לפגוש נוער חלוצי, מהפכן ושובר סטיגמות. אנחנו לא מתכוונים להתיפייף, או לעשות הצגות, אלא מזמינים את כל מי שרוצה לשמוע מה יש לנו להגיד באמת. נעים להכיר!".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד