בע"ה ט"ז אייר תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אמת מסוכנת

האירועים שמתרחשים כאן ובעולם, הם כמיליוני נורות אזעקה, בעד הרעיון של השמדת ישראל ואמריקה

  • ד"ר אסתר שניאורסון גרי
  • ה' אייר תשפ"ד - 08:53 13/05/2024
גודל: א א א
ד"ר אסתר שניאורסון גרי
ד"ר אסתר שניאורסון גרי מרצה להיסטוריה יהודית

למחרת מינויו של היטלר לקנצלר גרמניה, ב-30 בינואר 1933, החל גל טרור נגד יהודים. את הפרעות ביצעו אנשי ה-SA  פלוגות הסער בהוראה ישירה של היטלר. יהודים סולקו ממשרותיהם, חנויותיהם נבזזו, אלפים מצאו את מותם ברחובות, וחודשיים לאחר מכן נחקק חוק המבטל את זכויות האזרח שלהם. 

יהודי גרמניה זעמו  מאוד. לא על החלטת הקנצלר, כי אם על מכפישי שמה הטוב של המולדת . יעקב טרכטנברג בעל הוצאת ספרים, לא היה יכול לשאת שרוגזם של היהודים קפץ על היטלר, והוא פנה לכול האישים הבולטים ברחבי הרייך, בקריאה להדוף את מסע ההכפשה נגד גרמניה, ונגד "תעמולת הזוועה"... קריאתו נענתה בהתלהבות וכול הארגונים היהודים החשובים של יהודי גרמניה, פרסמו גילויי דעת חריפים בזו הלשון: "לאחרונה הוטל על האומה הגרמנית לצאת למאבק מכריע מול מסע הכפשה וסיפורי זוועה שבוצעו כביכול, נגד יהודים. אנו כל יהודי גרמניה ניצבים ללא היסוס עם אחינו הגרמנים כתף אל כתף, על מנת להדוף את השקרים המתועבים." כל הארגונים, הפדרציה של החיילים היהודים, ההתאחדות הציונית, ארגוני הקהילות, רבני גרמניה חתמו על העצומה, וזו התפרסמה ברחבי גרמניה. איגוד חיילי הרייך היהודים לוחמי החזית  פנו לשגרירות ארה"ב בברלין במילים אלו: אנו בשר מבשרה של המולדת הגרמנית ונמשיך לשרת באהבה ונאמנות אין קץ את גרמניה..." ועד הקהילה היהודית בדרזדן כתב: "אנו דוחים בשאט נפש את השקרים המתועבים ואין לנו זיקה וקשר עם מעלילי העלילות. אנו חלוצי האידיאל הגרמני קוראים להפיץ את מסר הגרמניות במחשבה ובמעשה,,," 

ועוד ועוד, כהנה וכהנה ,אמרו היהודים הגרמנים בני דת משה, כשהם משתלחים באחיהם, ונלחמים בעד 'טוב הלב הגרמני', וסופו של דבר, הלכו כאיש אחד למשרפות. 

עיניים להם ולא יראו, אוזניים ולא ישמעו. הרי האירועים שמתרחשים כאן ובעולם, הם כמיליוני נורות אזעקה, בעד הרעיון של השמדת ישראל ואמריקה, ולא רק ע"י פרו פלסטינים ואנשי חמס.  רבים מהיהודים חברו גם הם לתנועות המוסלמיות המתנגדות לזכותה של ישראל להתקיים. והם מהדהדים  את השבח של אירועי שמחת תורה. 

כאז בגרמניה גם היום תלויה ועומדת תוכנית שמד מעשית מאוד נגד העם היהודי. מנהיג איראן חמינאי קבע את 1940 כתאריך להגשמת היעד, אך בשל גילו 85 , בכוונתו להקדים את הזמנים. הוא השלים עם השטן הגדול ארה"ב בשנים האחרונות, במיוחד אחרי הסכם הגרעין הנדיב עם האמריקנים, ואכן הם קרובים מאוד לגרעין, והוא נותר עם השטן הקטן, מדינת ישראל. 

שנת 1933 למניינם חוזרת על עצמה. גל שנאה אדיר ליהודים פרץ בממדים המזכירים את עליית היטלר לשלטון. פרצי השנאה מתרחשים דווקא בארצות דמוקרטיות, מדינות אירופה וארה"ב. כמה נורא שיש יהודים התומכים ומשתפים פעולה בעידוד ובמתן כספים לפעלויותיהם של הנאצים בדורנו, האסלם הרצחני. העיוורון השתלט על יהודים רבים והשמאל הפרוגרסיבי יחד עם מספר שרים בקבינט המלחמה, עלולים לדרדר את המצב אל פי תהום. הטמטום שוב השתלט על גורמים בתוכנו הדורשים להיכנע לכול דרישות החמאס. 

השטן מטהרן מחכך ידיים בהנאה. היהודים אינם מבינים את חומרת הסכנה הניצבת בפניהם כעם. 

ואמריקה? היא סיפקה לטליבאן 17.1 מיליארד דולר ולישראל 3 מיליארד מאז אוגוסט 2021. אנטוני בלינקן המוציא והמביא של ביידן עושה כל מאמץ להוביל לכניעת ישראל. הם עוקפים את ראש ממשלת ישראל, תוך הבטחה לחמאס שיעשו הכול למענם. 

הממשל האמריקני נתון ללחץ של דמוקרטים בקונגרס לסיים את המלחמה. והחמאס ממשיך ללעוג לישראל. מחד ההפגנות המטורללות נגד בנימין נתניהו, מאידך קצינים בכירים אצלנו חדלי אישים וחסרי תבונה ודעת שמנסים בכול דרך להכשיל את הממשלה, וזה כולל  את הרמטכ"ל הרצי הלוי אסון מהלך, שמבצע טיהור אתני בקרב מפקדי הצבא ומסלק את כל מי שמזוהה עם הימין ונתניהו, וגנץ ואייזנקוט הכושלים, וגלנט שתמיד היה בשמאל, רק לא כולם הכירו בכך, ואלופים שהם אידיוטים שימושיים כישראל זיו, גד שמני, דן חלוץ, עמוס ידלין, ועוד רבים שהשנאה לנתניהו מציבה אותם בכפיפה אחת במועדון עובדי אלילים פאגנים. 

האלה היו אנשי צבא? אמנם בוגרי קרן וקסנר ה'פושעת', ובכול זאת? איזו דעת יש בהם, אם אינם מבינים את מה שמתרחש מסביב. אהרן חליווה שנשא בתואר ראש אמ"ן עד לשמחת תורה, הדהד רק הבל ורעות רוח: "ההרתעה של ישראל שהושגה בשומר חומות תחזיק לפחות חמש שנים. והדבר הדחוף בימים אלה הוא  לטפל במשבר האקלים"... 

המוסלמים השתלטו כבר מזמן על אירופה. בבריטניה חלק נכבד מראשי הערים הינם מוסלמים, והבריטים אינם מבינים שאלה יהפכו לגייס חמישי נגדם וישתלטו על ארצם ועל אירופה כולה. המוסלמים חטפו כבר את בית הדין בהאג ועושים בו כבתוך שלהם. 

האמריקנים רוקחים משוואה אחת, ולצידה חרב שמונפת מעל ראשה של ישראל ומעל לראשו של נתניהו. ומהי ההצעה ? סינאוור ועוד מחבלים יצאו ממחבואם  ויוגלו אל מחוץ לרצועה וישראל תוותר על רפיח. ולא רק זה. הוצע כאן דיל של הקמת מדינה פלשתינית! ואם נתניהו יסרב? אז כאן החרב תיכנס לפעולה ובית הדין הפלילי בהאג יוציא צווי מעצר בינלאומיים נגד כל הדרג המדיני. הם לא יוכלו לטוס כמעט לשום מדינה בעולם, ואם יעשו כן, מי יודע מה תהיה אחריתם... הרי מדובר כאן בטירוף על סטרואידים, מאחר שהמדינות שחתומות על האמנה יהיו חייבות לטפל ב'פושעי מלחמה'. 

בנימין נתניהו עומד מול לחצים מטורפים, בלתי אנושיים, שלא היו כדוגמתם וששום מנהיג לא עמד בהם. ממשל אמריקני עוין שיש לו סוכנים בתוך קבינט המלחמה, במטכ"ל ובכול כוחות הביטחון, מרד צבאי סמוי, השתוללות ברחובות, הסתה פרועה שאינה נחה לרגע בתקשורת. 

יש להזהיר את ארה"ב. אם לא תספקו נשק, נשתמש במה שיש. פצצות ישנות יותר, שיגבו מחיר כבד יותר מהאויב. אסור להיכנע בשום אופן ! בלעדיי רפיח ולא רק למראית עין, כל חודשי הלחימה הארוכים וכל דמם הקדוש של הנופלים, יהיה לשווא. 

  

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד