בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המוח שמנענע את ההריסה

ל עוד המלחמה תסתיים כשחמאס עומד על רגליו, מחדש את שלטונו, מתעצם צבאית, זו לא רק תבוסה נוראית, אז אפשר לסגור את המדינה.

  • ד"ר אסתר שניאורסון גרי
  • י"א סיון תשפ"ד - 10:10 17/06/2024
גודל: א א א
ד"ר אסתר שניאורסון גרי
ד"ר אסתר שניאורסון גרי מרצה להיסטוריה יהודית

אין מילים שיכולות לתאר את גבורת החיילים שמחרפים את נפשם במסירות עילאית בלב המאפלייה. איננו יודעים את שמותיהם של הנלחמים למען עם ישראל, אבל נשאב מהם עוז ותעצומות נפש, מנשרים קלו ומאריות גברו ,ועל ההרוגים כה דווה הלב, קשה  להכיל את הצער, את הכאב, את היגון, את העצב, יש לנו דור של לוחמים שהם כנזר הנרות הדולקים בחנוכיית הזהב, זו שמאירה את פתח קודש הקודשים. והם ידעו שאין אפשרות אחרת, כי בנפשנו היא.

ויש את גנץ, אייזנקוט, גלנט, הרצי הלוי, שהציבור חייב לדעת מי מפעיל אותם. האם כל אחד מהם נסחט על ידי גופים זרים שעובדים נגד האינטרסים של מדינת ישראל ? גנץ ואייזנקוט אינם חדלים לדרוש את הפסקת הלחימה והובלתה של מדינת ישראל אל עברי פי פחת. גלנט קיבל הזמנה משר ההגנה האמריקאי ויבקר בפנטגון ובארה"ב.  עיתותיו של שר הביטחון בידו לנסוע ולהתארח באמצע לחימה... מעניין אילו הוראות הוא אמור לקבל?

מי אלה שחותרים נגד מדינת ישראל ? מי אירגן לחמאס חופש פעולה של 8 שעות? מי איפשר לאמריקאים חדירה לכול המערכות שלנו? מדוע לא נבנו עדיין האוגדות החסרות בעזה? איך, איך מאפשרים  לפושעי קפלן להמשיך להשתולל? הם מתכננים בזמן הקרוב להוביל שביתות פרועות במשק, ולצורך כך לגייס את הממסדים ששיתפו איתם פעולה, כמו ההסתדרות הכללית, האוניברסיטאות, חברות ההייטק, הרופאים, הם יקראו לחסימת כבישים, לשריפות, לאי תשלום מיסים, להפסיק ללכת לעבודה, לא לשלוח את הילדים לבתי הספר, כולם יודעים ושותקים. כולם יודעים שהמפגינים עומדים בקשר מתמיד עם הבית הלבן וממנו מקבלים הוראות והזרמת מזומנים, כמו גם מכוני המחקר השמאלנים, האקדמיה, וכל המריונטות  שמאיישות את הצבא הבכיר.

האם אפשר להמשיך לקיים כאן חיים מול ציר הרשע ? האם אפשר להבטיח כאן עתיד לעם ישראל מול איראן וגרורותיה? אנו במספר זירות: מול חמאס, מול חיזבאללה, המליציות בעיראק, מול החותים, מול איראן, המליציות בסוריה, יהודה ושומרון, אז מה אתם בדיוק רוצים ? להפסיק את הלחימה ושכולנו נשב במרבק, נתפטם באבוס, וצבא הבג"ץ, צבא התקשורת, צבא ווקסנר, צבא הגנרלים, צבא המיליארדרים, צבא אובמה וביידן, כל צבא השטן, יעלוז, ואז יגיע השוחט, וישחט?

בעיתוני סוף השבוע 2 בכירים בצבא מסבירים שיש להכריז על סיום המלחמה בעזה,  וגם לתת לחמאס להמשיך ולשלוט שם....מי שחושב כך מאבד מוסרית את היכולת שלו לפקד על הצבא. הרצי הלוי מבהיר כי אין כל חשש מסיום המלחמה. ובכן, כל עוד המלחמה תסתיים כשחמאס עומד על רגליו, מחדש את שלטונו, מתעצם צבאית, זו לא רק תבוסה נוראית, אז אפשר לסגור את המדינה. ממש כך. רמטכ"ל שאינו מבין זאת אינו יכול להמשיך להוביל את הצבא, אם ננטוש את ציר פילדלפי, חמאס יוכל לחזור להבריח נשק , לחזור לכריית מנהרות, ולמעשה לכל מה שהיה לפני שמחת תורה. עסקה כזו שכוללת גם ערבויות בינלאומיות לכך שהאש לא תחודש, תוציא את סינאוור מהמנהרות והוא יחגוג בגדול את מנהיגותו על העם הפלשתיני. בינתיים צה"ל הכריז על 'הפוגה טקטית הומניטרית' כדי להגביר את היקף הסיוע  לעזה. 11 שעות הפוגה ביום באזור רפיח, להכניס מאות משאיות סיוע לחמאס. החיילים שגם כך סובלים מהעדר החלטות ראויות, באין ברירה  בטלים מלחימה.

שוב מגיע לארץ היהודי המתבולל  מזכיר המדינה בלינקן, לשם מה ? עוד לבחוש, בדיוק כמו שבחש בזמנו  הנרי קיסינג'ר במדיניות ישראל במהלך מלחמת יום כיפור והוביל אותה להפסקת אש, סיום המלחמה ולנסיגה מסיני, ואף העלה את  עלילותיו  בספר, אותו כתב עם מרטין אינדיק ושמו 'בתחבולות תסיים מלחמה', כך את אותה קומבינה ואולי גרוע מכך, מנסים לעשות כעת ביידן ובלינקן.

לביידן מטרה אחת. להכניע לחלוטין את ישראל ולהחזיר את השליטה לחמאס. הלחצים שהם מפעילים על ראש הממשלה בנימין נתניהו הם אדירים : וכך אמר ביידן בנאומו, "אנו עושים הכול כדי להגיע לפתרון מדיני שנותן עתיד טוב יותר לישראלים ולפלסטינים", ההצעה ה'טובה' היא הפסקת אש מלאה וסופית מעזה. סיוע הומניטרי לעזה, החטופים ישוחררו תמורת  מאות רוצחים  פלשתינים.וסיום הלחימה ! הקול של ביידן, הידיים של אובמה, השליש הוא בלינקן.

האמריקאים מבינים הבן היטב שמדינת ישראל היא המגן האחרון שלהם מפני האיסלם שהולך להתפשט כסרטן מלא גרורות, ובכל זאת במקום לסייע הם מציבים מכשולים ועושים הכול כדי שלא ננצח. מעל ראשו של נתניהו מכניסים האמריקאים את ישראל לתהום של כניעה מול החמאס ו'מבטיחים' שהחמאס כעת מורתע ולעולם לא יוכל לבצע עוד את טבח שמחת תורה.  בלינקן קידם בשעתו בממשל אובמה את הסכם הגרעין המסוכן עם איראן. הם מנסים להוציא אנרכיסטים לכיכרות באמצעות הגופים המהווים את אגרופם בארץ, ובאמצעות הסוכנים שלהם שישבו בקבינט, גנץ ואייזנקוט שכעת ברוך שפטרנו מהם. האמריקאים מסתכלים על הסקרים בהם בני גנץ 'כובש' את המקום הראשון ועל הרפש רשף שנפלט מפי התקשורת על נתניהו , והם בטוחים שאפשר להחליף אותו ורואים בכך מטרה עליונה, כדי להכריז חד צדדית על מדינה פלשתינית.

מטרת הנשיא ביידן לגרום לכניעת ישראל על ידי הסכמתה לעסקת הכניעה לחמאס, כשבמקביל ייחתם הסכם בין סעודיה לישראל שיעזור לביידן בבחירות.  בעבר נכנענו לדרישות האמריקאים שהובילו אותנו לוויתור על סיני ולמרחץ דמים נוראי,והם מנסים לעשות זאת שוב בעזרת הבובות על חוט בתוך הצבא. אחד הסעיפים בהצעה האמריקאית מציין את מחויבותה של המועצה לחזון שתי מדינות דמוקרטיות – ישראל ופלסטין שיחיו בשלום ובהרמוניה.

ארה"ב יכולה בהחלט לחיות עם שליחי איראן כחלק ממדיניות האינטגרציה האזורית (ההתחנפות לאיראן) גם עם החמאס, רק לא עם קואליציית נתניהו. אי לכך כרגע בני גנץ הוא ה'מועמד' להביס את נתניהו, כדי שיסיים כבר את המלחמה. תמיד המלכה הנבחרת עוטת הכתר מפריחה בלוני לבבות על שלום עולמי, על רעות ואחווה בין העמים, ומניפה דגל לבן של הדה-אסקלציה ושל הפחתת נפיצות הסיטואציה. כי מי רוצה לקרוא תיגר על כוחות הפרוקסי של טהרן, תימן, מערב עיראק ושאר הזירות?  ביידן רוצה לעקור את ההתעקשות ה'מרגיזה' ובעצם זו שאינה מתקפלת עם השלמת הגרעין האיראני. אם ילך נתניהו, מי כבר ידבר על זה ?על כן בנאומו קרא ביידן לישראלים לצאת לרחובות ולהפגין נגד ממשלת ישראל. והחיילים הרגליים שכנראה עליהם נאמר, "תנו רבנן, שתי כליות יש בו באדם, אחת יועצתו לטובה ואחת יעצתו לרעה, ומסתברא דטובה לימינו ,ורעה לשמאלו".מה לעשות, שהם  רק נשמעים לזו השמאלית...

כאשר ארה"ב נוהגת כך, היא בעצם גורמת לגול עצמי ולפגיעה באינטרס האמריקאי. כי הם מעניקים ניצחון דרמטי לחמאס ותבוסה משמעותית לישראל. זה מעניק רוח גבית לטרור האיסלמי האנטי אמריקאי, גם זה שנתמך על ידי איראן וגם זה שנתמך על ידי דאעש והאחים המוסלמים. כי אלו רואים בהכנעת ארה"ב את המטרה העיקרית. מחלקת המדינה האמריקאית מנותקת לחלוטין מהמציאות של המזרח התיכון ואילו אצלנו רואים בהם אורים ותומים. אינם רואים את בלינקן בכול עליבותו, איך התייחס לכול התופעות ברחוב הערבי, כמו היה זה 'אביב ערבי', האיש איבד את הקשר עם חללית האם. מנותק לחלוטין מהמזרח התיכון אם הוא מאמין שמדינה פלשתינית תחיה בדו קיום ובשלום עם ישראל.

ארה"ב התפוררה מבפנים והובסה בוויטנאם. החברה הישראלית בחרה בנתיב הדמים של אוסלו, נסה מלבנון, וסינוואר בונה כעת על אהוד ברק והקפלניסטים.על אנשים כמו זיו לוי סרבן הטייס תא"ל במיל שהודיע בזמן הרפורמה המשפטית שלא יתייצב יותר לפעילות, סרבן מבטן ומלידה, שקלון וחרפה על ראשו, וכעת הוחזר לשירות במקום לעשר שנות קלבוש.

ראשי ממשלה כאן הביאו ארצה מאה אלף טרוריסטים ממחנות טרור בטוניס, בסודן, בתימן, ובלבנון, היו ראשי ממשלה שרצו להוריד אותנו מהגולן תמורת הסכם עם אסד, כסילים שהביאו עלינו גלי טרור חסרי תקדים, כשהאמינו בתום לב, או בכוונת מכוון, שהסכם שלום הוא נדבך חשוב בביטחון. .. ולא כוח ההרתעה. כוח הרתעה אינו נבנה בוויתורים ובכניעה, כי תמיד יתפרש כחולשה ויעניק עוד תיאבון לגופי הטרור. עוד מחוות כפי שתמיד נתנו והענקנו, העברת מזומנים, כספי פריס,העברת מלט, חשמל, מים, הפסקת הבנייה אצלנו בהתיישבויות - רק עוררו יותר טרור יותר מלחמות.

ראש הממשלה חייב להגיע לשני בתי הקונגרס ולהציג את מלחמתה של ישראל מול הטרור הרצחני. ומדוע ישראל חייבת לחסל את החמאס, שלא יהיה קיים יותר. לא רק למענה , אלא גם עבור אמריקה.וגם לאייש מחדש את הצבא. כן ,בזמן מלחמה להעיף את אלה שאיתם רק נובס ולהביא את הקצינים המובחרים , הנועזים, שיכולים להעניק לנו את הניצחון המוחלט, שנוכל להיות עם ריבון בארצו.

ונקווה שאדון ביידן ייעלם במהרה מהבימה הפוליטית. שלא יחשוב אפילו להביא הוכחה מכלב בן יפונה, שאמר 'ככוחי אז כן עתה' בגיל 85 והמשיך להילחם. שבענו כבר  מביידן, שגם כך במרבית יומו הוא מלהג עם הרוחות. מוטב יקח איתו את אובמה ואת בלינקן וילכו לאשר ילכו.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון