בע"ה ו' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הניתוח הצליח!

ה"מוח" של הרמטכ"ל וכל קציני המטה הכללי הוסר בהצלחה.

  • בעז שפירא
  • י"ז אדר תשע"ח - 21:39 04/03/2018
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

בניתוח רב שנים ורב שלבי, על ידי יישום טכניקות של מיקרוכירורגיה  עדינה, הצליח השמאל המטורף להסיר את כל התאים "הממאירים"- אלה הרואים בניצחון והכרעה מטרת הקרב, אלה המבינים שאת הקם להרגך יש להשכים ולהרוג, אלה הממונים על מה שמכונה השכל הישר ואחותו השפיות.

התאים שהוסרו הושמדו רובם ככולם, למעט מדגם קטן השמור לשם ביצוע ניסויים קליניים בבני אדם אחרים ומתוך רצון להמשיך ולחקור את העיוות שבעבר נחשב לטבעי- ההפרדה בין המינים, זכר ונקבה ועוד אגדות ופולקלור רווחים בקרב הציבור הרחב.

לאחר הסרתם הושתלו במקומם תאים אחרים, לא מגדריים, רפים וחסרי יכולת לחשיבה. התאים (נקביים במהותם) נצפו מתפקדים היטב ואכן אינם מסוגלים להבחין בין אויב לאח, בין בת לבן, בין ניצחון להכלה.

התאים החדשים תוכננו להיות כאלה שאינם לומדים, אינם מתפתחים ואינם מסכנים את המנותח בחשיבה מקורית, בהבנת מצבים מורכבים ובחתירה לפתרון בעיות מה שעלול לסכן חלילה את הגוף הנושא אותם.

ממילא הושגו במלואן מטרות הניתוח והן: השבתת הירי והאש, שיתוק כוחות לוחמים ומסוכנים, נטרול יוזמות התקפיות ובכלל- התמצאות במקום בזמן ובמרחב.

יצוין כי רובוטים רבים , בעלי כישורים, יכולת והכשרה טכנולוגית לשכפל את ההצלחה, מוצבים מזה שנים בצמתים ראשיים בתוך מסלול ההכשרה התוך צה"לי באופן שעל פני כמה שנים ניתן יהיה להגיע למצב בו רבבות חיילי ישראל יעברו אותו הניתוח בהצלחה. על מלאכת ההטמעה אמון חיל החינוך.

נפרט ונאמר , כעת מותר לומר, שהפיילוט הסתיים כבר לפני שנים ארוכות וכעת הניתוחים נכנסו לשלב מבצעי. זאת באישור המטה הכללי כמובן, אישור שהתקבל מהמטה הכללי, לאחר שכל חבריו, ללא יוצא מן הכלל, סיימו את הניתוח בהצלחה.

המצב החדש מעורר תקווה שתקלות נפוצות יהיו לנחלת העבר. כך ייחסכו חייהם של מאות ואלפי ערבים ומצופה שתנועת ההתפשטות הכוחנית של העם היהודי בגיבוי ובחיפוי הצבא, שהיה בעבר אנרכיסטי כוחני ואלים, תיעצר ותגווע אט אט עד להשגת השלום המיוחל.

התבוננות על הפיקוד הבכיר בצבא שהניתוח כבר מאחוריו ובהצלחה יתירה, צריכה לגרום לסיפוק ולקורת רוח מרובים.  וכך יושב לו פורום מטכ"ל מחויך ומדושן ואיננו מפריע לשמאל המטורף להמשיך בתכניתו להשתלט על צה"ל ולהשמיד אותו (ואותנו) ללא קרב, תרתי משמע. זה המצב כרגע אך יש לקוות שהמצב ישתפר בהרבה בעתיד הלא רחוק עת תסתיים ההשתלטות ולאחר גמר כל הניתוחים המתוכננים.

יצוין כי בפלא רפואי עסקינן. ועוד...הניתוח בוצע ללא הרדמה, ובלא שהאלופים הרגישו בו.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד