בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חוצפה יהודית - רוצים לשרוד

התקשורת מנבא שחורות ומנסה להפחיד את הציבור "נזק ביחסים עם ארצות הברית", "הגרעין של איראן" והכל בגלל "הימין הקיצוני" והדתיים...

  • בעז שפירא
  • ה' ניסן תשע"ה - 16:05 25/03/2015
גודל: א א א
בעז שפירא
בעז שפירא בעז שפירא מקרית ארבע

האבק שוקע אבל מרירות אחינו השמאלנים אינה יודעת מנוח. ככל הנראה לוקח זמן להתאושש מההלם ומה שרבים מאוהבי התורה והארץ רואים כנס גלוי נדמה בעיני חברי חונטת מדינת כל אזרחיה ותומכיה כנכבה בזעיר אנפין, להם ולמאווייהם.

מבול הגידופים והקללות הוא מאיכות כזו עד כי אינני מסוגל להעלות הדברים על הכתב. אסתפק בכך שאומר שמאפייניהם הסתה, גזענות, גסויות וייאוש. "נגמרה לי המדינה" מהווה אולי תמצית העניין.

מי שממשיכה להוביל את מסע הדה-לגיטימציה של העם היא התקשורת העוינת שככל הנראה לא מסוגלת ובוודאי אינה רוצה להפיק לקחים, לפקוח עיניים ולראות את המציאות נכוחה. מהדורות החדשות מטילות זפת בנשמה וממלאות את המרחב החדשותי בשחור משחור.

בראש כמובן, ה"נזקים העצומים" ליחסים עם ארצות הברית. אובאמה מצוי בעיצומו של התקף זעם בלתי נשלט (לדברי מבקריו מבית שאינם מצוטטים במקומותינו) ושולח את מקורביו להכות ביהודים. "חמישים שנות כיבוש חייבות להסתיים" , "ביבי מסית נגד הערבים", "ארצות הברית תבחן מחדש את עמדתה" , "תם עידן הוטו האמריקאי במועצת הביטחון" ועוד ועוד... מה אומר לכם קשה להיות יהודי.

מגישי ה"חדשות", ה"פרשנים", המוזמנים לאולפנים, כולם רואי שחורות ובשפה בוטחת משולבת ביהירות של נאורים הם מראים לנו כי הדרך אל האבדון קצרה מתמיד.

אין הם אומרים זאת, לפחות לא בריש גלי וככותרת מפורשת אלא שברור שבכול אשמים המתנחלים, היהודים הדתיים, המסורתיים, ההנהגה ה"קיצונית" שנבחרה. עם כל אלה אין עתיד ובמהרה יקיץ הקץ חלילה על הבית היהודי.

בדרכיהם העקלקלות הם מצליחים תמיד למצוא את בעלי הדעות השמאלניות. ה"פרשן", "איש הרוח", היהודי האמריקאי "אוהב ישראל" ואנשי הממסד הביטחוני – כמעט כול אלה המגיעים אל האולפנים הם מחוגי שמאל מובהקים ואת דברי ההבל התפלים מבית המדרש של "הוזה המדינה" שמעון פרס הם מפיצים במערכת משומנת היטב של תעמולת כזב.

הבקר נחשפנו לידיעה מרעישה לידה אפילו פרשת פולארד מתגמדת משהו. "ישראל מרגלת אחר ארצות הברית" לא פחות ולא יותר. על מנת להיוודע מה זוממים בחדרי חדרים הגויים המנהלים מתן ומתן עם גרמניה הנאצית של דורנו - איראן של האייתולות, ישראל הפעילה אמצעי ריגול רחמנא ליצלן!! על פי הניסיון יש פוטנציאל שהתקשורת המקומית תלעיט את זו העולמית ותמשיך לצייד את שונאי ישראל בתחמושת יעילה נגד עם ישראל ומדינתו.

נעשה סדר: איראן הודיעה ברבים, יותר מפעם אחת,שהיא תשמיד את מדינת היהודים לה אין זכות קיום.. לאיראן תוכנית גרעינית שאליבא דכולי עלמא מכוונת להגיע לפצצות גרעיניות. איראן מקיימת את הטרור העולמי ומזינה אותו בכל צרכיו. הקהילה הבינלאומית שאהדתה לישראל ידועה מקיימת משא ומתן נרפה שתוצאתו הרת אסון. ייתכן מאד שעל מנת להסיר את האיום הקיומי- ישראל תצטרך לפעול!

ברור שישראל איננה יכולה להיות אדישה ומחויבותה של כל ממשלה לעמוד על המשמר. אולם, הגורמים האנטי יהודיים ופוסט ציוניים המהווים אחוזים ניכרים ב"אליטות" הרודות בנו והשולטות שלטון ללא מצרים בהוויה התודעתית/תקשורתית בארצנו אינם רואים את הצורך הזה, אינם רוצים לראותו.

כך פורשים אמצעי התשקורת בפני העם היושב בציון משנה סדורה לפיה אנו הולכים ומכניסים עצמנו למצר, לפינה חשוכה ומסוכנת, לבידוד ולסכנות של חרם ונידוי. לכל אלה אין אלוקים ובתודעתם ההזויה אין לנו תוחלת בלי ארצות הברית, בלי העולם.

ואין נפקא מינה לסכנה המוחשית והמאיימת מכיוון איראן, לדעאש המתפרץ במרחב כסרטן אלים, למשטר הסורי הטובח בעמו, לחמאס, לחיזבאללה ובעיקר לכישלון המהדהד של נשיא ארצות הברית חוסיין אובאמה המקיים מצוות השתחוויה בפני מלך סעודיה ועיניו טחו מלראות המציאות סביבו (או שמא זו משרתת את השקפת עולמו ומאווייו הנסתרים...)

נסיים בתקווה שיצר הקיום הבריא שהתגלה בעמנו ב כ"ו אדר השתא, עת התעורר והתנער מכבלי השמאל והתקשורת ובחר בחיים, ימשיך לחזק אותנו בדרכנו אל הגאולה השלמה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד