בע"ה כ"ד אב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
"גיבור כארי"

אלפים ליוו למנוחות את ארי פולד הי"ד

אלפי בני אדם ליוו הלילה את ארי פולד הי"ד בדרכו האחרונה. אביו: "עם ישראל מתאבל על גיבור אמיתי" - גלריית תמונות

  • דוד אור שחר
  • ח' תשרי תשע"ט - 08:26 17/09/2018
גודל: א א א
(צילום מסך מדף הפייסבוק של פולד)
(צילום מסך מדף הפייסבוק של פולד)

אלפי בני אדם ליוו הלילה (ב') למנוחות את ארי פולד הי"ד, תושב אפרת שנרצח אמש בפיגוע הדקירה בצומת גוש עציון בידי ערבי.

ארי נטמן בבית העלמין בכפר עציון כאשר מלווים אותו בני משפחה, חברים וידידים רבים והמונים שבאו לחלוק כבוד למי שבחייו ובמותו פעל רבות למען עם ישראל בגבורה ונחישות.

יונה פולד, אביו של ארי, ספד לו בלוויה ואמר כי  "ציון בוכה וארץ ישראל בוכה. ארי השפיע על אלפים בכל רחבי העולם. ארי היה גיבור של כולם. אם היינו שואלים אותו, כך הוא היה אומר שהוא רוצה להיפטר מן העולם. קורבן גיבור. אני רק יכול להיות שבע רצון מכך שכל עם ישראל מתאבל היום על גיבור אמיתי. גיבור כארי".

משה פולד, אחיו של ארי אמר: "כל כל הרבה אנשים הגיעו לפה כדי לתת לו כבוד אחרון. אם יש מילה אחת לתאר את אחי זה גיבור, פשוט גיבור. מי יכול להתמודד מול מחבל, להוציא אקדח, לקפוץ מעל גדר ולירות במחבל כדי שלא יפגע באחרים. ארי, אני כל כך מצטער שלא אמרתי לך על גדלותך. אתה ענק אמיתי".

עוד בנושא:
 

 

"מטפחים אווירת שלום מזויפת והטרור טופח על פנינו"

הנרצח: ארי פולד הי"ד - לוחם הסברה

מחה על היחס לפיגוע ונרצח באותו המקום

צפו: "הפקודה עצרה אותנו מלחסל את המחבל"


שר החינוך ויו״ר הבית היהודי נפתלי בנט שהשתתף בלוויה אמר:  ״הכאב נורא, אין דרך להכיל את האסון. נקודת האור היחידה היא שארי לא הלך כצאן לטבח, הוא הציל גם אחרים. נלחם עד הרגע האחרון. מעולם לא ראיתי דבר כמו מה שראינו היום״.

ארי הי"ד נרצח אמש (א') על ידי מחבל ערבי במתחם הקניות בצומת גוש עציון. המחבל הפתיעו מאחוריו והתנפל עליו בדקירות סכין. ארי רדף אחרי המחבל ואף הצליח לירות בו ולפצוע אותו אך הוא לא הצליח לשרוד את פציעתו החמורה והוא פונה לבית החולים במצב אנוש ושם נפטר מפצעיו.

ארי הי"ד התגורר עם משפחתו ביישוב אפרת שבגוש עציון, בן 45 והירצחו. הוא הותיר אחריו אשה אלמנה וארבעה יתומים, תמר, נעמי, יקיר ונתן. 

ארי הוגדר כ'לוחם הסברה'. היה פעיל בולט ברשתות החברתיות ובמדיה הכללית למען מדינת ישראל בכלל וההתיישבות ביהודה ושומרון בפרט.

 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד