בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בזמן הפיגוע הקשה: אופוריה וקריאות תמיכה בכפרי האזור

בזמן הפיגוע הקשה ביום שישי בגוש טלמונים, ברשתות הערביות בכפרי האזור מגיבים אלפי ערבים בקריאות תמיכה ואופוריה ומשווים את האירוע לפיגוע הרצחני באינתיפאדה בואדי חרמייה. בכפרים אף קראו לתושבים למחוק מצלמות כדי להקשות על לכידת המחבל. "הו אלוהים, הענק לו ניצחון אדיר על כוחות הכיבוש

  • יח"צ
  • י"ב אדר ב תשפ"ד - 11:00 22/03/2024
גודל: א א א

תמיכה נרחבת ביותר בכפרי האזור לפיגוע הירי הבוקר בגוש טלמונים שעדיין נמשך עד לרגעים אלו.

כבר משעות הבוקר עם היוודע הפיגוע התמלאו הרשתות החברתיות וקבוצות הטלגרם של ערביי הכפרים באזור בקריאות שמחה ותמיכה במחבל.

בכפרים אף קראו באופן מיידי לתושבים למחוק את זיכרון מצלמות האבטחה שברשותם כדי להקשות על כוחות הביטחון בלכידת המחבל. ככל שעברו השעות קריאות השמחה התחלפו באופוריה, ובכפרים כבר החלו להשוות את המחבל הנוכחי למרצח המתועב שביצע את פיגוע הירי בואדי חרמייה באינתיפאדה השניה, והביא למותם של עשרה חיילים ואזרחים.

"הצבא מתקשה לאתר את לוחם המוג'האדין. המבצע הבוקר הזכיר לנו את פעולות ואדי חרמייה בה הצליח המחבל להימלט לאחר שניצל את ההד שיצר ההר. אני נשבע, חיילי אלוהים נלחמים יחד עם המוג'האדין".

הצטרפו לעדכונים מהקול היהודי:
בוואטסאפ >>
בטלגרם >>

תושב אחר מאחד הכפרים באזור כתב: "התנגדות פלסטינית מצליחה לנצח מדינה שלמה עם כלי טיס וכוחות מיוחדים, ומצליחה להביא את קציני הצבא הבכירים שלה לשטח. פלסטין חזקה מתמיד. אלוהים יגן על הלוחמים שלנו".

ערבי אחר התגאה: "כל כוחות הגדה הגיעו לכאן ולא הצליחו להילחם במוג'אהיד". בכפר דיר איבזיע הסמוך דיווחו: "אני נשבע באלוהים, החיילים סופגים אש והם לא מצליחים להבין מאיפה זה מכה בהם כל פעם". תושב בכפר צהל: "אני נשבע בכל אמונתי בקוראן, גדוד שלם של מלאכים נלחם יחד איתו" (עם המחבל).

ערבים רבים אחרים בכפרי האזור עין עריק, כפר נעמה, ראס כרכר ועוד התגאו אף הם בפיגוע והתפללו להצלחתו של המחבל. "שאלוהים יסנוור את עיני הציונים", כתב אחד מהם. "אנשי רמאללה חוללו פעולה מדהימה היום", השוויץ אחר. "ההתנגדות בעזה וברמאללה נלחמות יחד למען פלסטין", כתב ערבי נוסף, והוסיף: "שאלוהים ישמור עליהם ויכוון בשבילם את הכדורים".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון