בע"ה כ"ט אלול תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעקבות הפרסום בקול היהודי ח"כ סופר בפנייה למ"מ המפכ"ל

בעקבות הפרסום בקול היהודי על המחדל שבשחרור אנרכיסט מספרד לביתו של מנהיג האנרכיסטים פנה ח"כ אופיר סופר למ"מ המפכ"ל

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ' חשון תש"פ - 14:44 18/11/2019
גודל: א א א
(יצחק קלמן, tps)
(יצחק קלמן, tps)

ח''כ אופיר סופר, יו''ר סיעת הבית היהודי - האיחוד הלאומי, פנה למפכ"ל המשטרה בבקשה לקבל את תגובתו לפרסום בקול היהודי אודות שחרור אנרכיסט מספרד שנעצר בהתפרעות בכפר קדום, לביתו של האנרכיסט הישראלי המורשע קובי סניץ.

"ברורה העובדה שאי התנגדותה של נציגת המשטרה בדיון, למעצרו של החשוד האנרכיסט מספרד בביתו של קובי סניץ, אינה עולה בקנה אחד עם מאמציה של מדינת ישראל למאבק באנרכיסטים הפוגעים תכופות בחיילי צה"ל ובמדינת ישראל", כתב ח"כ סופר.

אמש פרסמנו בקול היהודי כי במשטרה לא התנגדו לשחרורו של אנרכיסט מספרד שנעצר בהתפרעות בכפר קדום לפני כחודש, ישהה במעצר בית בביתו ובפיקוחו של האנרכיסט המורשע קובי סניץ'.

בנוסף בדיקת הקול היהודי העלתה כי האנרכיסט לא הוחזר למדינתו אלא הוזהר בלבד ונותר בישראל.

יש לציין כי בשבוע שעבר העלה ח"כ סופר הצעה לסדר בנושא האירוע בו חדרו אנרכיסטים לחווה בבקעת הירדן. בעקבות ההצעה נערכה הצבעה ונקבע כי וועדת חוץ וביטחון תערוך דיון בנושא.

"האירוע הזה מצטרף לאירועים רבים בהם פעילים אנרכיסטים חוברים לאויבים פלשתינים, וצובאים על ישוב כזה או אחר, תוך הפעלת אלימות פיזית, וקריאות בגנאי מדינת ישראל", אמר ח"כ סופר.

"האנרכיסטים פועלים בשיטתיות, ובדרך סדורה לפגיעה בישראל. לעומתם, נראה כי מדינת ישראל אינה מתייחסת לפעילות החתרנית כבעיה מערכתית.

תגובת מדינת ישראל ניתנת כמעט בכל המקרים כפעולה מגיבה, ולא כחלק ממערכה המתנהלת בשיטתיות על ידי הצד השני. הפעילות הינה פעילות טרוריסטית במסווה אזרחי כנגד אזרחי ישראל".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד