בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעקבות חשיפת הקול היהודי: תלונה במשטרה נגד היועצת של בן ברק

ארגון "עד כאן" הגיש תלונה במשטרה כנגד יועצת יו"ר ועדת חוץ ובטחון, ח"כ רם בן ברק, בחשד לדליפת מידע רגיש לידיים עוינות. עו"ד אקרמן: "מציאות בלתי נסבלת".

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ב חשון תשפ"ב - 10:24 18/10/2021
גודל: א א א

כזכור, אתר "הקול היהודי" חשף כי עו"ד ליניר אבו הזאז, היועצת של יושב ראש ועדת חוץ ובטחון, חה"כ רם בן ברק, השתתפה בשבועות האחרונים בקורס הדרכה בהר הבית, שהועבר על ידי בכירי המסיתים כנגד מדינת ישראל, שנעצרו בעבר בחשד לתמיכה והסתה לטרור.

בסיום הקורס, נפגשה והצטלמה עם השייח' עכרמה צברי, המופתי של ירושלים לשעבר, הידוע בדעותיו הקיצוניות, בשנאת היהודים שלו ובתמיכתו בפיגועי התאבדות. שייח נוסף שהעביר הרצאות בקורס ואף נחשב ממייסדי הקורס ועמו הצטלמה  אבו הזאז הוא נג'אח בכיראת, שייח המזוהה עם ארגון הטרור חמאס ומי שמשמש כבכיר בוואקף.

ממידע שהגיע לידי ארגון עד כאן" והועבר גם לבדיקתו של קצין הכנסת, ניצב יוסף גריף, עולה כי בין חבריה של  אבו הזאז בפייסבוק ניתן למצוא חברים שתמונת הפרופיל שלהם היא של מנהיג ארגון הטרור חיזבאללה חסן נסראללה. עובדות אלו מעלות חשש כבד לזליגה של מידע בטחוני לידיים עויינות.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בתלונה לכנסת ולמשטרה ביקשו בארגון "עד כאן" למנוע את כניסתה של היועצת למשכן הכנסת ולהשעותה מעיסוק בענייני ועדת חוץ ובטחון, עד לקיום בדיקה ביטחונית מקיפה על ידי השב"כ, על קשריה ועמדותיה.

עו"ד יוסף אקרמן, היועמ"ש של ארגון "עד כאן" מסר בתגובה כי: "העובדה כי עוזרת פרלמנטרית של ח''כ, עובדת בקודש הקודשים הביטחוני של כנסת ישראל ובמקביל נפגשת עם גורמי המסיתים לטרור ואלימות היא בלתי נסבלת".

"על משטרת ישראל ושאר גורמי הביטחון להיכנס לעומק העניין ולוודא כי לא הודלף מידע שיש בו לפגוע במדינת ישראל ואזרחיה".

כזכור, כשעה לאחר חשיפת הקול היהודי, הקפיא חה"כ בן ברק את מינויה של  אבו הזאז עד לבדיקת הפרטים כפי שהועלו בכתבה. במקביל נוצר הד תקשורתי רב בו הועברה ביקורת חריפה על שיקול דעתו של מי שהיה סגן ראש המוסד ואפשר ליועצת שלו, שלקחה חלק בקורס "עיון אל בוראק" של התנועה האסלאמית והצטלמה לצד תומכי טרור מובהקים, להיות חשופה למידע רגיש ביותר לבטחון ישראל. 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד