בע"ה י"א סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
התרגיל המשטרתי

המותקף זומן לעדות ונחקר באזהרה

התרגיל של משטרת אריאל לנפגעי הפיגוע בחווארה - זימנו את הנפגע להגיש תלונה וחקרו אותו באזהרה, בעוד אחיו סובל מפציעה קשה בראשו

  • יח"צ
  • י"ז אדר תש"פ - 12:16 13/03/2020
גודל: א א א
הפצוע מאושפז במרכז הרפואי שניידר (חוננו)
הפצוע מאושפז במרכז הרפואי שניידר (חוננו)

אחיו של הנער מיצהר שנפגע קשה מאבנים בכפר חווארה, הגיע ביום חמישי בשעות אחה"צ למשטרת אריאל אחרי שהמשטרה ביקשה כי הנער יגיע להגיש תלונה ועדות על הפגיעה הקשה של אחיו.

האח, גם הוא קטין, כבן 15, נדהם למצוא את עצמו נחקר באזהרה כחשוד. אביו של הקטין אשר צמוד למיטתו של האח הקטן, אינו יכל להגיע לחקירה והאח נחקר ללא הורה כקבוע בחוק הנוער.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מלווה את משפחתו של הקטין כנפגעי עבירה תקף את התנהלות המשטרה "לצערנו אנו עדים שוב לכך שהקורבן נחקר כחשוד. מדובר על אח שאחיו נפצע לעיניו ועמד כפסע לפני מוות וכל חטאם שלו ושל אחיו שהעיזו לרקוד סמוך לרכבם על כביש 60.

אנו דורשים להתעסק במיגור טרור ולכידת וניטרול מחבלים ולא בהפחדה של אזרחים על כך שהם מרגישים חופשי לשמוח בתוך ארצם שלהם." הוסיף בלייכר.

נזכיר כי האח הקטן, נער כבן ה-14, עבר אמש ניתוח ראש מורכב, וזאת לאחר שנפגע קשות מסלע שהוטח בראשו מטווח קרוב בכפר חווארה. מעוצמת הפגיעה, נגרם לנער שבר בגולגולת ודימום פנימי אשר הצריך ניתוח דחוף. היום בשעות הצהרים חלה הטבה במצבו, אך עוד צפוי לו שיקום מורכב וארוך.

אביהם של הנערים מסר "אין לי מה להגיד חוץ מזה שחקירות אריאל שקרנים. מזמינים ילד בן 15 שהיה עד לפציעה קשה של אח שלו למסור עדות ואז אומרים שהוא בעצם חשוד ומדובר בחקירה באזהרה. גועל נפש".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד