בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פקח ערבי בסופרבוס איים: אני אהרוג אותך

לאחר האיומים מבקר הכרטיסים סרב להזדהות וטען שהוא "מהשטחים", אולם מחברת סופרבוס נמסר לקול היהודי כי "כל עובדי החברה בעלי אזרחות"

  • שלום פרידמן, הקול היהודי
  • ה' אב תשפ"ב - 11:41 02/08/2022
גודל: א א א
(יח"צ)
(יח"צ)

אתמול פירסם העיתונאי הצעיר ידידיה אפשטיין תיעוד של מבקר כרטיסים ערבי המאיים עליו לכאורה ברצח.

בסרטון שהעלה אפשטיין בחשבון הטוויטר שלו נראה הפקח כשהוא אומר לאפשטיין "אני אהרוג אותך".

לדברי אפשטיין הפקח ניגש אליו באוטובוס וביקש ממנו את כרטיס הרב קו אולם לאחר שנתן לו את הכרטיס הסתכל הפקח הערבי על אפשטיין במשך דקה ואז אמר לו "אני אהרוג אותך". המבקר חזר על דבריו ואמר "אני הורג אותך עכשיו", והורה לאפשטיין לרדת מהאוטובוס. "תן גז. תרד מהאוטובוס".

בסרטון נוסף שפירסם אפשטיין נראה הפקח כשהוא עונה למאבטח שביקש ממנו תעודת זהות, כי אין ברשותו תעודה כיוון שהוא "גר בשטחים".

אלא שבניגוד לדבריו של הפקח כי הוא מתגורר בשטחים, מחברת סופרבוס נמסר לקול היהודי כי כל העובדים בחברה הם בעלי אזרחות ישראלית.

בתגובה שנמסרה מטעם סופרבוס נאמר כי "כל עובדי החברה הינם בעלי אזרחות ומועסקים בהתאמה מלאה לחוק. העובד הוזמן לבירור פרטי המקרה".

הנהגים הערבים בתחבורה הציבורית

אין זו הפעם הראשונה שבה עובדים ערבים בשירותי התחבורה הציבורית מתגלים לכאורה כלאומנים ואף כתומכי טרור.

בקול היהודי פירסמנו על מוחמד קרקי, ערבי כבן 35 ממזרח ירושלים שעבד כנהג בחברת סופרבוס, ובמהלך נסיעה בעיר בית שמש, ימים ספורים לפני פרוץ "מאורעות תשפא" התעלל בנער יהודי שנשאר לבדו באוטובוס. קרקי הכריח אותו לחזור אחריו על מספר משפטים תוך איומים במכות באם יפגוש אותו בעיר העתיקה בירושלים. נציין כי לאחר הפירסום בקול היהודי ותלונה שהוגשה מצד ארגון לביא במשרד התחבורה הודיעו כי יבחנו את שלילת רשיונו מנהיגה בתחבורה הציבורית.

כמו כן, פרסמנו אודות בלאל חמאד, נהג אגד מהצפון שהביע תמיכה במחבלים מתאבדים, וחוסאם אבו שחידם, אחיו של מחבל חמאס פאדי אבו שחידם שרצח את אליהו קיי הי"ד בפיגוע ירי בירושלים. אבו שחידם שימש כנהג אגד תעבורה בישובי בנימין והבקעה ובקול היהודי חשפנו כי הוא פירסם פוסט תמיכה ושבח לאחיו המחבל לאחר ביצוע הפיגוע.

בעקבות הפרסומים בקול היהודי הנהגים פוטרו ובאגד אף הודיעו כי ישקלו לבצע בדיקת רקע לנהגים.

עוד פירסמנו לאחרונה כי נהגי אוטובוס ערבים סירבו להסיע תלמידי ישיבה לריקוד הדגלים ביום ירושלים האחרון.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד