בע"ה י' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נתנאל קהלני הי"ד הובא למנוחות: "היה לו לב זהב"

בבית העלמין באליקים נערכה הלוויתו של נתנאל קהלני שנרצח בפיגוע הדריסה. אביו דרש לפגוע במשפחת המחבל: "צריך לשים סוף לפיגועים"

  • אלחנן גרונר
  • ב' ניסן תשע"ח - 09:01 18/03/2018
גודל: א א א
נתנאל קהלני הי"ד (באדיבות המשפחה)
נתנאל קהלני הי"ד (באדיבות המשפחה)

בבית העלמין במושב אליקים ליוו הלילה מאות בני אדם למנוחת עולמים את סמל נתנאל קהלני הי"ד, בן המושב שנרצח ביום שישי בפיגוע הדריסה בצפון השומרון.

נעמי קהלני, אמו של נתנאל הי"ד, בחרה להודות לקב"ה על הזכות שנתנאל היה בנה.

"נתנאל היה ילד מתנה. אני מודה לאלוקים שנתן לי את הילד הזה, היה לו לב זהב, נשמה טהורה, ילד מדהים. בכל מקום אהבו אותו והוא עזר לכולם, תמיד מחייך, לא שומר בלב טינה לאף אחד. אני ממש מודה שהוא היה הילד שלי. כל כך אהבתי אותו ואני אתגעגע אליו מאוד אבל הוא יהיה בלב שלי לנצח".

אביו של נתנאל הביע זעם על רשויות המדינה שלא נלחמות באויב בנחישות, ודרש להטיל עונש מוות על המחבל ולפגוע בבני משפחתו.

"חייבים גזר דין מוות. לא יעזור להרוס בתים ולהאכיל אותם על חשבון המדינה. צריך לזרוק את המשפחה של המחבל לים. אם לא תהיה החלטה זה ימשיך, הגיע הזמן לעשות לזה סוף". קהלני סיפר כי יש לו בן נוסף בשירות צבאי ועוד בן צעיר שצפוי להתגייס, אך כעת הוא מתלבט האם לאפשר לו ללכת לצבא. "אני לא יודע אם לשלוח את הבן הקטן לגיוס. עדיף שיישאר אצלי".

יש לציין כי עשרות מקרוביו של המחבל עובדים אצל יהודים ברחבי הארץ, וכן בישובי יהודה ושומרון. בעקבות הפיגוע הוקפאו היתרי הכניסה של בני חמולת המחבל.

בכלי התקשורת הערבים הופצו תמונות של המחבל נעצר בעבר בידי שוטרי מג"ב כשעל פניו חיוך. לפני כשנה הוא שוחרר ממאסר, וביום שישי ביצע פיגוע נוסף.

בתוך כך, הלוויתו של סרן זיו דאוס תיערך היום (א') בשעה 12:00 בבית העלמין הצבאי בחולון.

מהמרכז הרפואי בילינסון דווח הבוקר כי החייל שנפצע בפיגוע באורח קשה מאוד, יצא מסכנת חיים מיידית. במצבו של החייל שנפצע בינוני לא חל שינוי.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד