בע"ה כ"ב חשון תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
בעקבות חשיפת הקול היהודי:

פניה למנכ"לית פייסבוק: "הסרי דפים המעודדים טרור ופגיעה בחפים מפשע"

בעקבות חשיפת קבוצות תומכות טרור, פנה ח"כ סמוטריץ' למנכ"לית פייסבוק וקרא להסיר באופן מיידי את החשבונות התומכים בטרור ולעצור את ההסתה לרצח יהודים.

  • יח"צ
  • ד' אלול תשפ"א - 16:24 12/08/2021
גודל: א א א

על רקע חסימתם והסרתם של ברוך מרזל ומיכאל בן ארי, ובעקבות חשיפת קבוצות תומכות טרור על ידי אתר הקול היהודי, פנה  יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' למנכלי"ית פייסבוק וקרא להסיר באופן מיידי את החשבונות התומכות בטרור ולעצור את ההסתה לרצח יהודים. חבר הכנסת פנה היום למנכל"ית פייסבוק במכתב ובו מפרט על פי נתונים התקבלו מאתר 'הקול היהודי', שעוקב אחרי ההסתה לטרור ברשתות באופן קבוע, דפים פעילים המעודדים טרור ופגיעה ביהודים.

בדפי הפייסבוק ניתן למצוא קריאה מפורשת לאלימות ועידוד טרור, סמוטריץ' כאמור דורש את הסרתם.

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!
זהו יום אחרון לקמפיין - כדי שנוכל להמשיך 

עם התחקירים המשפיעים של הקול היהודי,
הצטרפו עכשיו וקחו חלק!

חה"כ סומטריץ' כותב בין היתר: "לצערי, השבוע נסגרו על ידי פייסבוק ישראל חשבונות הפייסבוק של ברוך מרזל ומיכאל בן ארי. התנהלותכם מעוררת חשש כבד להתערבות פסולה בחופש הביטוי ובמרחב השיח הישראלי. בעוד מר מרזל ומר בן ארי פרסמו פרסומים לגיטימיים לחלוטין הריני להביא לידיעתכם חשבונות פייסבוק אשר קוראים לאלימות ויש בהם בכדי להוות הסתה הלכה למעשה:

דף אוהדי רב המרצחים מוחמד נאיפה, מפקד חללי אל אקצא בטול כרם שנידון למאסרי עולם על שורת פיגועים ובהם הפיגוע בקיבוץ מצר בו נרצחו רויטל אוחיון וילדיה מתן ונועם הי"ד.

דף אוהדים למוחמד אל-ג'יוסי, ממייסדי גדודי חללי אל-אקצא, שנדון ל-6 מאסרי עולם ו-55 שנים באשמת תכנון פיגוע ירי שבו נרצחו שישה יהודים.

דף האוהדים של רמזי עובידה - רוצח מחריד, בכיר חללי אל אקצא ברמאללה וקולונל ברשות שרצח מספר ערבים שנחשדו בשיתוף פעולה עם ישראל ואחראי לפיגועים - נידון לכמה מאסרי עולם. 

באסם שתיוי, מחבל משוחרר שישב בכלא עשר שנים על פיגועים (כנראה מכפר קדום). מעלה תכנים רבים על מחבלים חמושים, פיגועים ותהלוכות נשקים וכד'.

פאדי אבו עטיה, מחבל ממחנה אל עמארי שישב בכלא הישראלי 13 שנה. 

אשרף זכראנה אבו סאכר – בכיר בגדודי חללי אל אקצה:
 
אני קורא לכם להסיר באופן מיידי את החשבונות הנ״ל ולעצור באופן מיידי את ההסתה לרצח יהודים אשר מפורסמת בחשבונות המצורפים בראש כל חוצות", דברי חה"כ סמוטריץ'. 

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!
זהו יום אחרון לקמפיין - כדי שנוכל להמשיך 

עם התחקירים המשפיעים של הקול היהודי,
הצטרפו עכשיו וקחו חלק!
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 33 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד