בע"ה ח' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צעדו למערת המכפלה והותקפו באבנים

קבוצת נערים תלמידי ישיבה הותקפו בשבת האחרונה בעת שצעדו מקרית ארבע למערת המכפלה. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שייצג את אחד הנערים "האירוע מצולם. אנו מצפים שהתוקפים יועמדו לדין".

  • יח"צ
  • א' תמוז תשע"ט - 11:33 04/07/2019
גודל: א א א

בשבת האחרונה הותקפה קבוצת נערים יהודים שהיו בדרכם משכונת גבעת האבות בקרית ארבע למערת המכפלה בחברון. בעת שצעדו ב'ציר ציון' הותקפו הנערים על ידי בני מיעוטים במכות ואבנים.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שלח מכתב למשטרת חברון בבקשה לחקור את האירוע החמור. "בעת שירד מרשי לכיוון שכונת אברהם אבינו בחברון, עבר בסמוך לבן מיעוטים שתקף אותו ללא כל התגרות מצד מרשי".

עו"ד בלייכר תיאר את תקיפת הנערים "התוקף נתן אגרוף למרשי בפניו והחל לזרוק אבנים על מרשי וחבריו ביחד עם עוד בני מיעוטים שהצטרפו אליו. מרשי וחבריו נמלטו מהמקום תוך שחלק מהאבנים פוגעות בהם".

עוד הוסיף כי "אבנים נוספות נזרקו מגגות המבנים סמוך לסמטת ארז בעת שמרשי וחבריו נמלטו לעבר עמדת מג"ב הסמוכה למערת המכפלה, שם הוזעקו כוחות הצבא אשר הגיעו למקום ועצרו את החשוד שתקף את מרשי".

במכתבו ביקש עו"ד בלייכר מ"אגף חקירות ומודיעין חברון" לחקור את האירוע עד תום, לאסוף צילומים מהזירה ו"להעמיד לדין את כל התוקפים שהיו שותפים למעשה התקיפה החמור וזריקת האבנים".

עו"ד חיים בלייכר מסר כי " לפי הידוע לנו אירוע התקיפה מצולם. אנו מצפים שכל השותפים לתקיפה יעצרו ויועמדו לדין כך שהתוקפים וחבריהם יורתעו ורמת הביטחון תעלה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד