בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'עוצמה' לנתניהו: לא נשב בקואליציה כשיש פיגועים

תגובות מחאה שונות נשמעו הבוקר בתגובה לפיגוע בו נפצעו לוחמי צה"ל בבנימין. בעוצמה יהודית אומרים כי פיגועים הם קו אדום עבורם

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ז אדר תשע"ט - 11:01 04/03/2019
גודל: א א א
הכנסת  (אסתי דיוזבוב TPS)
הכנסת (אסתי דיוזבוב TPS)

מפלגות ואישי ציבור שונים הגיבו הבוקר לפיגוע בכפר נעמה שבבנימין ודרשו מראש הממשלה לפעול בחריפות נגד הפיגועים היומיומיים.

בעוצמה יהודית אמרו לראש הממשלה כי "הקווים האדומים של עוצמה יהודית לכניסה לקואליציה מאוד ברורים, וזהו אחד מהם: מציאות בה יהודים נפגעים בפיגועים על בסיס שבועי לא תאפשר כניסת עוצמה לקואליציה.

רק התחייבות של ראש הממשלה לטיפול ביד ברזל כנגד הטרור הערבי הבלתי פוסק תאפשר כניסת עוצמה לקואליציה בממשלת ימין אמיתית" בעוצמה מוסיפים כי "אנו קוראים לראש הממשלה להרוס את בית משפחת המחבל עוד הבוקר ולגרש את משפחתו וסביבת תומכיו לסוריה".

מדוברות הישוב דולב נמסר בתגובה לפיגוע כי:

"אנחנו מתפללים להחלמתם המהירה של החיילים שנפצעו הלילה בפיגוע הדריסה ליד נעמה, ומחזקים את ידי כוחות הביטחון במאבקם בטרור בבנימין בפרט וביו"ש בכלל.

ב1.3 הייתה אמורה להתבטל נקודת ההזנקה של מד"א בגוש דלב טלמונים, בשל בעיות תקצוב. לחצים שונים גרמו לכך שקיבלנו הארכה של שלושה שבועות לביטול ההחלטה. הפיגוע הוא תזכורת מוחשית לכך שביטול נקודת ההזנקה הוא סכנת חיים הן עבור התושבים באזור, והן עבור החיילים המשרתים כאן.

גם יו"ר הבית היהודי ואיחוד מפלגות הימין הרב רפי פרץ הגיב לפיגוע ואמר כי יש לפעול למיגור מעגל התמיכה של הרש"פ במחבלים.

"עוד מחבל מצטרף הבוקר למעגל התמיכות של הרשות הפלסטינית. המציאות של פיגועים אינה גזרת גורל. מדיניות ההכלה של ישראל צריכה להשתנות. במלחמה הזו אין זמן לפשרות, אין מקום למידתיות. מול הפרסים לטרור צריך להכביד את הענישה מי שפוגע בנו צריך לדעת שהוא ומשפחתו ישלמו מחיר כואב".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


7 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד