בע"ה י' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גנב ערבי הצמיד מזמרה לצווארה של נהגת בעת שנמלט

ערבי מכפר קרע שגנב שזיפים ממטע בצפון ניסה להימלט מבעל המטע, עצר רכב ובו נהגת, ובאיומי מזמרה הכריח אותה להבריחו

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ז ניסן תשע"ט - 15:40 02/05/2019
גודל: א א א
המזמרה בה איים הערבי על הנהגת (צילום: מג"ב)
המזמרה בה איים הערבי על הנהגת (צילום: מג"ב)

תעוזת הערבים בעת ביצוע מעשי פשיעה חקלאית עולה מיום ליום. 

כעת מפרסמים במג"ב אירוע חמור בו ערבי אזרח ישראל שגנב שזיפים ממטעי גבעת עדה זוהה על ידי בעל המטע, כאשר בנסיון ההימלטות שלו איים על החקלאי ובהמשך גם על נהגת שנסעה בסמוך באמצעות מזמרה.

מחקירה שהתנהלה ביחידה המרכזית של משמר הגבול עלה כי הנאשם קנה בבוקר של יום שני האחרון ציוד מזון לצורך שהייתו במטע וביצוע העבירות שהתבצעו באותו היום.

על פי כתב האישום, הערבי הגיע אל המטע הנמצא בסמוך לכביש 653 בגבעת עדה, והחל לקטוף תוצרת חקלאית מסוג שזיף לתוך כיסי בגדיו, דליים, שק וארגז אשר הצטייד בהם מבעוד מועד.

בשעות הצהריים הגיע בעל המטע למקום וזיהה את הנאשם בעודו קוטף את התוצרת החקלאית עם מזמרה. כאשר הבחין הנאשם בבעל המטע החל בבריחה אל הכביש הסמוך.  בעל המטע השיג את הנאשם ושאל אותו מדוע גנב מהתוצרת שלו והנאשם בתגובה איים על חייו בכך שהניף את המזמרה לעברו. 

הנאשם המשיך במנוסתו אל עבר הכביש, שם עצר רכב ובו נהגת. החשוד נכנס לרכבה והצמיד לצווארה את המזמרה תוך איומים שיפגע בה אם לא תיסע מהר מהמקום יחד איתו. כעבור זמן קצר שוטרי מחוז חוף הגיעו למקום ועצרו את הנאשם.

במקום נתפסו המזמרה שאיתה קטף ואיים הנאשם, תוצרת חקלאית מסוג שזיף במשקל 88 ק"ג המוערך בשווי 1,750 ש"ח ובנוסף אותרה שקית של מרכולית שבמסגרת החקירה במג"ב התגלה כי קנה שם מוצרי מזון באותו היום. 

הנאשם, בשנות ה-30 לחייו ערבי תושב כפר קרע. כאמור היום הוגש כתב אישום נגדו בגין גניבת תוצרת חקלאית, הסגת גבול, איומים והיזק לרכוש במזיד. 

בנוסף תבקש המשטרה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים בבית משפט השלום בחדרה. 

לפני כחודשיים פרסמנו על אירוע חמור נוסף בו ערבי שעסק בקטיף של צמח מוגן מסוג עכובית הגלגל עוכב על ידי פקח של רשות הטבע והגנים. לאחר שזה ביקש לבדוק מה נמצא ברכבו חטף הערבי את נשק הפקח ואיים על חייו. רק לאחר מרדף הירואי בכבישי הפון נעצר הערבי. 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד