בע"ה י"ז אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נעצרו הערבים שפגעו בתושב הצפון ונמלטו

נעצרו שני ערבים החשודים בפגיעה באופנוען ליאור מזרחי סמוך לכפר קרע לאחריה נמלטו. עו"ד בלייכר: "נקווה שהדין ימוצה עד תום עם החשודים" | צפו בתיעוד הדריסה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב תמוז תשע"ט - 15:01 25/07/2019
גודל: א א א

נעצרו חשודים בתאונת הפגע וברח לפני כשבועיים סמוך לכפר קרע, בה ערבים פצעו אופנוען יהודי באורח בינוני, כשהעיפו אותו על הכביש ונמלטו. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "מברכים על תפיסת החשודים, מקווים שהחקירה תמוצה".

נעצרו החשודים בתאונת הפגע וברח בה נפצע בינוני האופנוען ליאור מזרחי על ידי רכב בו נסעו שני ערבים. חלקם שוחררו, אולם נהג הרכב עצור עד להיום (ה'), אמש התקיים עימות בינו ובין מזרחי בו הוכחה כוונת התקיפה של החשוד.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את מזרחי במימוש זכויותיו כנפגע עבירה מסר "אנו מברכים את ימ"ר 'אגף תנועה' על תפיסת החשודים, מקווים שהחקירה תמוצה וכך הדין ימוצה עם החשודים אשר סיכנו בזדון את חייו של ליאור וחיי נהגים נוספים. אנו נמשיך ללוות את התיק גם בשלב הדיונים המשפטיים בע"ה".

הורידו את אפליקציית הקול היהודי ותהיו מעודכנים בתחקירים החשובים >>

בהודעת המשטרה נכתב כי החשוד, בן 24 תושב אחד הכפרים בצפון, נהג ברכב בעת הפגיעה באופנוע ובנוסף נמצא כי רישיון הנהיגה שלו פקע מחודש מאי השנה. הוא נלקח לחקירה בגין תקיפה בנסיבות מחמירות באמצעות רכב וכן הפקרה לאחר פגיעה. 

מדובר בתאונה שאירעה לפני כשבועיים, בכביש 65 סמוך לכפר קרע. במכתב ששלח עו"ד בלייכר למשטרת עירון נכתב "רכב נהוג על ידי בני מיעוטים פגע במכוון באופנועו של מרשי בעת שרכב עליו.. מרשי נסע על כביש 65 בנתיב הימני, כשלפתע רכב מרצדס בצבע לבן.. חתך בפראות את נתיב הנסיעה".

עוד תואר כי "מרשי המשיך בנסיעה והבחין שהרכב חותך בפראות רכבים נוספים. בעת שהתנועה האטה מעט חלף מרשי סמוך לרכב וסימן לו לנסוע בבטחה. או אז נוסעי הרכב פתחו את חלונות הרכב, החלו לקלל את מרשי ולסמן בידיהם תנועות מגונות, כאשר אחד הנוסעים אף מוציא חלק מגופו דרך החלון".

לאחר כמה שניות "פנה הרכב לתוך נתיבו של מרשי, פגע בו וברח מהמקום, בזמן שמרשי מוטל פצוע בצדי הכביש. מרשי נפצע בינוני ופונה לבי"ח העמק. מדובר באירוע חמור ביותר של פגיעה מכוונת על ידי רכב והפקרת הפצוע".


צפו: תיעוד הפגיעה במזרחי

הפצוע ליאור מזרחי, בן 50 ואב לשישה, סיפר את שאירע קודם לתאונה "נסעתי בכביש 65 לכיוון צפון כשלפתע מרצדס לבנה פשוט נצמדה אלי וחתכה אותי. היה פסע ביני לבינו.. האטתי את הנסיעה והפעלתי את המצלמה כדי לתעד את מספר הרכב. כשהגענו לכיוון הצומת הבאה, כפר קרע, הרכב האט את הנסיעה, וכשהגעתי במקביל אליו הם עדיין לא נרגעו. פתחו את החלונות ובתוך הרכב זיהיתי ארבעה או חמישה בני מיעוטים שהחלו לקלל ולהתפרע, אחד אפילו הוציא את הראש שלו מהחלון".

הוא הוסיף ותיאר את רגעי התאונה "בצורה פתאומית נהג הרכב פשוט הסיט את הרכב שלו אלי, שבר ימינה, פגע בי תוך כדי נסיעה, והעיף אותי. אני נמרחתי על הכביש והאופנוע המשיך להידרדר. והם פשוט המשיכו לנסוע. אין להם בעיה לרצוח בנאדם. זה בלתי נתפס, שבקלות אפשר לרצוח עוברי אורח. אני אבא לשישה ילדים, לחשוב על זה שעוד שניה יכלו להיות...". 

לדבריו, פנה למשטרה בנידון "ניסיתי ליצור קשר עם המשטרה לקבל מידע האם תפסו אותם, כרגע לא קיבלתי שום הודעה, ואני לא יודע מה קורה עם זה. יש את הסרטון שהסרטתי, ורואים את הפגיעה של הרכב באופנוע. כרגע אני מאושפז בבי"ח העמק, פגיעות בכל צד שמאל. לחשוב שהסיפור יכול היה להיגמר בצורה אחרת,  זה מזעזע אותי". כאמור, המשטרה עצרה את הנהג החשוד בתאונה, ומעצרו הוארך עד ליום חמישי.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד