בע"ה י"ג אדר ב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

סיבוב שני: 'מאוחדים' והבית היהודי עם ליאון

הסיעות הדתיות לאומיות הביעו תמיכה במשה ליאון לראשות ירושלים - הבחירות ביום ג' הקרוב

  • מערכת הקול-היהודי
  • ל' חשון תשע"ט - 10:03 08/11/2018
גודל: א א א
חתמו על הסכם. קלמנוביץ, קינג וליאון (דף הפייסבוק של מאוחדים)
חתמו על הסכם. קלמנוביץ, קינג וליאון (דף הפייסבוק של מאוחדים)

לאחר שתוצאות הבחירות לראשות העיר ירושלים הביאו לתוצאה של כמעט 'תיקו' בין עופר ברקוביץ' למשה ליאון יערכו בשבוע הבא בחירות נוספות בעיר. הבחירות יערכו ביום ג' הקרוב לאורך היום.

סיעות הציבור הדתי לאומי, מאוחדים, בראשות אריה קינג והבית היהודי בהנהגת חגית משה הודיעו במהלך השבוע האחרון על תמיכתם במועמד משה ליאון לראשות העיר וחתמו על הסכם שת"פ.

מצד הבית היהודי הדבר הגיע לאחר משא ומתן ממושך לאחריו הודיעה ראש המפלגה חגית משה כי היא לא תומכת במועמד המתחרה עופר ברקוביץ, אלא בליאון. "משה ליאון נענה לכל דרישות האג'נדה של הבית היהודי שנועדו להבטיח את צביונה הציוני של בירת ישראל", נמסר מהפלגה.

במקביל כאמור הודיעה גם רשימת 'מאוחדים' על תמיכה בליאון. בהודעה שפורסמה מטעם הסיעה נכתב כי "סיעת 'מאוחדים', המייצגת את החזית התורנית הלאומית, החליטה לאחר התייעצות עם רבני הסיעה לתמוך במשה ליאון.

רק אדם שילדיו מתחנכים במוסדות הציונות הדתית ראוי לייצג נאמנה את הציבור הדתי לאומי. סיעת מאוחדים צפויה להיות שותפה בכירה בקואליציית ראש העירייה הנבחר ויחד תצעיד את העיר ירושלים לתקופה של שגשוג, בניה וחיזוק מעמדה של ירושלים כבירתה הנצחית והמאוחדת של העם היהודי", אמרו במאוחדים.

"סיעת 'מאוחדים עם אריה קינג' צפויה להיות שותפה בכירה בקואליציית ראש העירייה הנבחר ויחד תצעיד את העיר ירושלים לתקופה של שגשוג, בניה וחיזוק מעמדה של ירושלים כבירתה הנצחית והמאוחדת של העם היהודי".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון