בע"ה ט"ו שבט תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תרגיל השוד של זוג הורים ערבים בחיפה

זוג הורים ערבים שדדו נהגי מוניות בחיפה בנוהל קבוע. האם נכנסה עם התינוק ובזמן שיצא הנהג לסייע לאב בהעמסה שדדה האם את פדיונו

  • מערכת הקול-היהודי
  • ד' שבט תשע"ט - 15:51 10/01/2019
גודל: א א א
מונית. אילוסטרציה (צילום: יהודה פרל)
מונית. אילוסטרציה (צילום: יהודה פרל)

המשטרה עצרה השבוע (ד')  זוג ערבים תושבי חיפה בגילאי 20 - 30 בחשד שגנבו כסף מנהגי מוניות בחיפה תוך כדי הונאתם והסחת דעתם בנוהל קבוע שחזר על עצמו במספר מקרים. 

ברשתות החברתיות אף הופץ בימים האחרונים סרטון על ידי אחד הקורבנות.

הזוג נהג להזמין מונית ובעת כניסת האישה עם תינוקה למושב האחורי ברכב, מבקשת מהנהג לצאת מהרכב ולסייע לבעלה בקיפול העגלה והכנסתה לתא המטען,  כאשר בפרק הזמן הזה גנבה החשודה בזריזות את פדיון הנהג. 

יש לציין כי מעצר החשודים הצליח הודות לכך שהסרטון שהופץ ברשתות החברתיות על ידי אחד הקורבנות הגיע לחוקרי תחנת חיפה, אשר הצליחו לזהות את החשודים ולעוצרם.

מהמשטרה נמסר כי עד כה התקבלו תלונות דומות מנהגי מוניות נוספים אשר נפלו  קורבן על פי החשד באותה השיטה ובתחנת חיפה קוראים לקורבנות נוספים להגיש תלונה בתחנת המשטרה. היום הוארך מעצר בבימ"ש השלום בחיפה.

בתוך כך היום פרסמה המשטרה כי צעיר בן 18 מלוד נעצר לאחר ששדד קשיש בעיר.

מהמשטרה נמסר כי תחילתה של החקירה הוא בדיווח שהתקבל במשטרת ישראל, לפני כחודש וחצי על קשיש שהותקף ונשדד ברחוב דוד המלך בלוד.

מחקירת האירוע עלה כי החשוד ביחד עם שניים אחרים ארבו לקשיש בכניסה לבניין בו הוא מתגורר,הפילו אותו לרצפה, גנבו ממנו אלפי דולרים ומאות יורו שהיו בכיסו ונמלטו מהמקום בריצה. 

חקירת המשטרה הובילה אל זהות אחד החשודים. ובהמשך החשוד הסגיר עצמו למשטרה.

כתב אישום יוגש נגדו בימים הקרובים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 38 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד