בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ח"כ בן גביר: "עודה פצצה מתקתקת ומקומו בכלא"

ח"כ איימן עודה התראיין הבוקר לגל"צ והצהיר כי הוא גאה במעשה האלימות שנקט כנגד חה"כ בן גביר במרכז הרפואי קפלן. בן גביר: "היכן המשטרה שלא חקרה אותו? היכן מנדלבליט שנעלם מתחת לפני האדמה?"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב חשון תשפ"ב - 12:32 28/10/2021
גודל: א א א
(צילום: קובי ריכטר/TPS)
(צילום: קובי ריכטר/TPS)

האלימות הפיזית והמילולית של יו"ר הרשימה הערבית המשותפת נמשכת גם היום ללא גינוי, ח"כ איימן עודה התראיין הבוקר לגל"צ בתוכניתם של אודי סגל וספי עובדיה, והצהיר כי הוא גאה במעשה האלימות שנקט במרכז הרפואי קפלן, מחוץ לחדרו של הערבי שובת הרעב ממשפחת המחבלים קוואסמה, כלפי יו"ר עוצמה יהודית, ח"כ בן גביר ולשאלת המראיין האם יעשה זאת שוב השיב עודה בחיוב. 

בדיון שנערך אתמול במליאה, ביקש סגן יו"ר הכנסת, ח"כ איתן גינזבורג, מאיימן עודה שיפסיק להפריע לדברי השר פריג'. חה"כ בן גביר אמר לגינזבורג: 'תיזהר, הוא מרביץ'. בתגובה ענה עודה: "תיזהר, בפעם הבאה אעשה משהו יותר קשה".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי

ח"כ בן גביר מסר בתגובה: "המחבל איימן עודה גאה בהרמת ידיים. וכשנשאל אם יעשה זאת שוב, ענה שכן. היכן משטרת ישראל שעד היום לא חקרה אותו? היכן אביחי מנדלבליט שנעלם מתחת לפני האדמה?"

בן גביר הוסיף: "ח"כ עודה תומך הטרור מסוכן לציבור, הוא פצצה מתקתקת. השב"כ צריך לחקור אותו, גם על פגישותיו עם נציגי ארגונים שהוכרזו ארגוני טרור, בגין פגיעה בבטחון המדינה ומקומו בכלא, לפני שיהיה מאוחר. היום זה אני, מחר זה עלול להיות אתם. העיקר שהוא מדבר נגד פשיעה ואלימות במגזר הערבי".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד