בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משתמשים באוזניית בלוטוס? האפשרויות שכדאי להכיר

שימוש ארוך בסלולה, שמיעה חדה ומצויינת וכיצד תגרמו לחוטי האוזנייה להיעלם בלחיצת כפתור – דיבורית פטנט בדיוק בשבילכם!

  • י' טבת תשע"ט - 21:41 18/12/2018
גודל: א א א

אחד המוצרים שהפכו לפופולריים ביותר בעולם הסלולר והדיגיטל, היא הדיבורית. הדיבורית מאפשרת לשוחח בנהיגה, בדרכים ואף להאזין למוזיקה ולרדיו גם במקומות הומי אדם כמו בחנויות ובתחבורה ציבורית ללא הפרעה.

מאז החלו בשיווק האוזניות והדיבוריות יוצרו מאות ואולי אלפים של סוגים שונים, וגדלים שונים - אוזניות עם דיבורית, אוזניות עם בלוטוס (בלוטות'), חיבור USB לטעינה, סוללות וכד'. כל חברה עסקה ביעילות ושיווק המוצר שלה בדרך הטובה ביותר.

שיחת טלפון ללא הפרעות – אפשרי?

כל אחד רוצה לנהל את שיחת הטלפון שלו בנינוחות ובישוב הדעת ללא הפרעות. לפעמים הפרעות קטנות כמו חיפוש האזנייה שלנו בין שיחת טלפון לחברתה או התעסקות מיותרת בחוטי האזנייה שלנו יכולות להוציא אותנו מדעתנו.

אחת מהחברות הנחשבות בשוק, שרוצות לחסוך לנו את ההפרעות הקטנות האלו היא היצרנית FineBlue שזכתה גם לפרסום רב בעיקר בזכות הדיבורית שלה בתוספת מנגנון ההחזרה. יצרנית זו יצרה אזניית בלוטוס שהפכה להיות הפופולרית ביותר, בין השאר - בגלל המחיר הנמוך שלה.

האזנייה נעלמת בלחיצת כפתור

הדיבורית FineBlue F920 היא דיבורית הנתפסת לבגד באמצעות קליפס המחובר אליה, כך שכבר אנחנו יכולים להיות רגועים שהדיבורית שלנו לא הלכה לטיול.

היתרון העיקרי בדיבורית הזו הוא בכך שהאזנייה עצמה נשלפת החוצה באמצעות מנגנון קפיצי, כך שבכל שיחה אתם שולפים את האזנייה מהדיבורית ובסיום השיחה אתם מחזירים אותה למקומה בלחיצת כפתור.

לדיבורית זו (F920) ישנו יתרון נוסף בכך שניתן להשתמש בה עד למרחק של עשרה מטרים ממיקום המכשיר הסלולרי שלכם. בנוסף היא מתחברת לכל פלאפון בקישוריות Bluetooth 4.0. בדיבורית הזו אפשר גם להתחבר משני מכשירים שונים בו זמנית ולהפעיל רטט בעת כניסת שיחה במידה ולא התחברתם תוך פרק זמן של חמש דקות לבלוטוס הדיבורית תכבה אוטומטית.

טעינה, בקרה, מחיר מוזל

סוללת הדיבורית תספיק לכם עד שמונה שעות של האזנה ושיחה או 100 שעות ללא שימוש בדיבורית. נגמרה הסוללה? לדיבורית שלכם יש חיבור USB עבור הטעינה ובסיומה תוכלו כמובן להמשיך לשוחח. בנוסף, לדיבורית ישנם כפתורים למענה ולניתוק השיחה, והגברת עוצמת השמע או לחילופין הנמכתו.

המחיר של הדיבורית FineBlue F920 או לחילופין של חברותיה למדף (כמובן בעלות יתרונות דומים), זול למדי. באתרים כמו זיפי ואלי אקספרס תוכלו למצוא את האזנייה הזו החל ממחיר נמוך של 29 שקלים ומעלה.

אז אם אפשר לשוחח בצורה קלה ונינוחה, למה לא?

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד