בע"ה י"ב אדר תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

לאומן ראש השנה - גם למיעוטי יכולת..

  • ברוך זוטא
  • ט"ז אלול תשע"ח - 15:51 27/08/2018
גודל: א א א

כשכולם רוטנים על המחיר הגבוה של כרטיס טיסה לאומן, צריך לדעת שבו בזמן שסוכנויות הנסיעות הגדולות והידועות משווקות טיסות צ'ארטר לאומן במחירים מופקעים ביותר, (אין כאן המקום להתדיין בשאלה אם מחירים גבוהים אלו הם באשמתם או באשמת חברות התעופה אותה הם מייצגים), הרי לעומת זה, מה שפחות ידוע הוא שיש כמה וכמה סוכני נסיעות שקנו מראש מקומות על טיסות סדירות, והם מוכרים טיסות לאומן בהרבה פחות, כשלפעמים הפער מגיע גם ל-$250 ולפעמים הם זולים ביותר מ-$300 מהסוכנויות הגדולות.

נכון, לא מדובר בטיסות ישירות. טיסות אלו הינם בטיסות קונקשן, דהיינו עם חניית ביניים במדינות אירופה או טורקיה, אולם פער המחירים מצדיק אף טיסה לא ישירה.

כמו כן תמיד קיימת אפשרות לנסיעה לאומן לפרק זמן ארוך יותר, ובניגוד לרוב הנוסעים היוצאים לאומן בכ"ה באלול לכל המוקדם וחוזרים בצום גדליה או בד' בתשרי הרי שאפשר לנסוע לאומן בכ"ב או כ"ג או כ"ד באלול ולחזור בז' תשרי או ח' תשרי. הגדילה לעשות אחת הסוכנויות המשווקת טיסה לאומן כולל הסעות משדה התעופה לאומן וחזור בח' בתשרי, וכולל מתנה מיוחדת - שבת לאחר ראש השנה במלון באומן - (מלון שעליו משלמים בראש השנה עצמו הון רב)  ב-$600 דולר בלבד בשיטת "הכול כלול".

רעיון מופלא לקיים בהזדמנות זו את מאמר רבינו הקדוש "עשו את נשותיכם חסידוֹת", ועל כן לשמח את האשה באורות של אומן ראש השנה, ושהאשה תטוס מישראל לאוקראינה ביום חמישי לאחר ראש השנה, (עדיין האורות של ראש השנה נשארו), ותהיה עם בעלה במלון באומן, בשבת לאחר ראש השנה.

וכמו כן, בשונה מסוכנויות הנסיעות הגדולות שדווקא מעלות מחירים ככל שמתקרבים לראש השנה, הרבה סוכני נסיעות קטנים נשארים "תקועים" עם כרטיסים והם מורידים מחירים ברגע האחרון בשביל לא להישאר תקועים עם כרטיסים.

וכמו כן - האפשרות הכי פופולרית היא נסיעה לפולין, ומשם באוטובוס לאוקראינה, הטיסות לפולין זולות בהרבה, יש חברה בפולין בבעלות יהודית "פולין אקספרס" - המסיעה נוסעים מפולין לאוקראינה, עם רכבות או אוטובוסים או שילוב של רכבות ואוטובוסים. אצלם אפשר לברר גם על טיסות (כולל צ'ארטר מאוד זול) לפולין, מחירים זולים.

לפרטים :48575358614+ (עונים גם בוואטסאפ). אימייל: polinexp@gmail.com

 

סוכנויות נסיעות:

אריה קוט סוכן - 054-8517128

על הרשימה המלאה של סוכני הנסיעות של ברסלב, ועידכונים שוטפים של סוכני הנסיעות של ברסלב אפשר להתעדכן באימייל סוכני הנסיעות של ברסלב: breslevtau@gmail.com

סוכן נסיעות יקר - להצטרף לרשימת סוכני הנסיעות של ברסלב שלח אימייל.

אין להגיב לכתבה זו

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון