בע"ה ט"ז סיון תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי י"ג כסלו תשפ"ב (17/11/21)

ריכוז חדשות היום בקצרה: פיגוע דקירה בירושלים, 2 שוטרים פצועים, תוקם וח"ק לבדיקת נסיבות מותו של אהוביה, ביהמ"ש עיכב את הוצאתו של איתן בירן מהארץ, גבר תקף ופצע נהג אוטובוס בצפת.

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ג כסלו תשפ"ב - 19:03 17/11/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

פיגוע דקירה בירושלים, 2 לוחמי מג"ב נפצעו בינוני וקל
שני לוחמי מג"ב נפצעו הערב ברחוב הגיא שבעיר העתיקה בירושלים. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי לפצועים, צעירה כבת 20 במצב בינוני וצעיר כבן 20 במצב קל, ופינו אותם למרכז הרפואי הדסה הר צופים, המחבל נוטרל.

תוקם ועדה לחקר מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל
בעקבות הצעתו של ח"כ איתמר בן גביר לוועדת חקירה פרלמנטרית והצעת השר פורר, הקואליציה והאופוזיציה הצביעו ברוב קולות של 40 תומכים ובהם ראש הממשלה, שהצביעו להעביר את ההצעה לוועדת הכנסת שתקים ועדה משותפת של הכנסת עם וועדת חוץ ובטחון והוועדה לביטחון פנים שתדון בהריגת הנער אהוביה סנדק ז"ל. ח"כ בן גביר: "יום חשוב מאוד. אמנם רציתי ועדת חקירה פרלמנטרית אבל גם ועדה מיוחדת של הכנסת יכולה לחקור, לבדוק ולדון בלב פתוח ונפש חפצה במחדלים והרשלנות".

הרצוג: האירועים בסורוקה ומאיר – מזעזעים
נשיא המדינה יצחק התייחס להתפרעויות האלימות בבתי החולים בארץ. "האירועים שראינו בימים האחרונים בבתי החולים סורוקה ומאיר - מזעזעים וחמורים. איך יכול להיות שהמקום אליו אנחנו הולכים לקבל טיפול מציל חיים הופך להיות מקום של סכנת חיים? לאן הגענו?"

ביהמ"ש עיכב את הוצאתו של איתן בירן מהארץ
בית המשפט העליון החליט היום על עיכוב ביצוע פסק הדיון שהורה על העברתו של איתן בירן, שהוריו נהרגו באסון הרכבל, לדודתו באיטליה. לעת עתה הוחלט כי בירן ישאר בארץ לפחות בשבוע הקרוב.

גבר תקף ופצע נהג אוטובוס בצפת
בן 30 תקף היום ופצע נהג אוטובוס בצפת. המשטרה שהגיעה למקום איתרה את הדוקר והעבירה אותו לחקירה.

שיחה ראשונה בין נשיאי ישראל וסין
נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח היום בטלפון עם נשיא סין שי ג'ינפינג. מדובר בשיחת הטלפון הראשונה שנעשית בין נשיאי המדינות. הרצוג הדגיש את ההכרח למנוע מאיראן יכולת גרעינית. הנשיאים הזמינו זה את זה לביקורים הדדיים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון