בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי ז' אדר א' התשפ"ב (8/2/22)

ריכוז חדשות היום בקצרה: חיסול בשכם, הרס במעלה אהוביה והתפרעות ערבים ברמת מגרון, נסגר התיק כנגד השוטרים שפרצו לטלפונים של יועצי נתניהו, דגל אשף בתחנת משטרה, מערך הכבאות מחק את אבא ואמא, דיווחי האינתיפאדה המושתקת, התקררות וגשם

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' אדר תשפ"ב - 17:32 08/02/2022
גודל: א א א

חוליית מחבלים חוסלה בשכם

כח של הימ"מ חיסל היום בשכם חוליה של 3 מחבלים שביצעה שורה של פיגועי ירי בתקופה האחרונה בשומרון. ברכבם של המחבלים נתפסו שני רוביM-16  ומחסניות.

הרס במעלה אהוביה

כוחות משטרה ומנהל אזרחי הגיעו היום לגבעת "מעלה אהוביה" שהוקמה במקום שבו נהרג אהוביה סנדק ז"ל, הרסו את המבנים במקום וכרם עצי פרי שניטע לפני כשנה.

התפרעות ערבים ברמת מגרון

עשרות ערבים בהובלת מועיד שבאן השר הממונה מטעם הרש"פ למאבק בהתנחלויות עלו היום לרמת מגרון והשחיתו ציוד של התושבים היהודים בגבעה. כוחות צבא שהגיעו למקום הרחיקו את הפורעים.

אחיין של הנייה בפרקליטות

אתמול (ב') ב"כנס ירושלים" של "בשבע" אמר פיני בדש, ראש מועצת עומר, כי גילה בשבוע האחרון שאחיין של ראש ארגון הטרור חמאס איסמעיל הנייה עובד בפרקליטות דרום.

מח"ש סגרה את תיק הפריצה לטלפונים של יועצי נתניהו

היום (ג') פורסם כי מח"ש סגרה את תיק החקירה כנגד השוטרים החשודים בפריצה ללא צו לטלפונים של יונתן אוריך ועופר גולן, ששימשו כיועציו של בנימין נתניהו בזמן שהיה ראש הממשלה.

הגבלת כהונת ראשי ממשלה

וועדת החוקה של הכנסת אישרה היום את הצעת החוק של שר המשפטים גידעון סער, על פיה כהונת ראש ממשלה תוגבל לשמונה שנים בלבד.

דגל אש"ף על תחנת משטרה

במהלך הלילה תלו ערבים את דגל ארגון הטרור אש"ף מעל מרכז השיטור הקהילתי בעיר דוד.

גם במערך הכבאות אין אבא ואמא

ארגון תורת לחימה חשף היום כי גם בטפסי ההתנדבות למערך הכבאות וההצלה הוחלפו המילים "אב" ו"אם" ב"הורה 1" ו"הורה 2".

הכפר נחסם בשל זריקות אבנים

בשל ריבוי זריקות אבנים בימים האחרונים מכיוון הכפר עזון אל רכבים בכביש 55, כוחות צה"ל ומג"ב חסמו הבוקר את כל הכניסות לכפר.

האינתיפאדה המושתקת

במהלך הלילה והיום דווחו לפחות 15 אירועים טרור בהם יידו ערבים אבנים אל רכבים ישראלים. באחד האירועים זרקו המחבלים הערבים מטען חבלה שהתפוצץ על יד גדר היישוב בית אל.

תחזית

הערב והלילה צפוי להיות בהיר. מחר יהיה מעונן חלקית ותחול התקררות. במהלך היום צפויים גשמים מקומיים בצפון הארץ ובמרכז, בחרמון ירד שלג. ינשבו רוחות חזקות ובדרום יתכן אובך. לקראת הלילה הגשמים יתחזקו ושלג צפוי לרדת גם בצפון רמת הגולן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 46 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד