בע"ה כ"ז כסלו תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי כ"ו תמוז תשפ"א (6/7/2021)

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: עבריין ערבי היכה ואיים על חיילת, רועי צאן יהודים הותקפו, הושחתה האנדרטה לזכרו של יוסי שוק הי"ד, סיוע הומניטרי ללבנון, נעצר המצית בצור הדסה, חוק האזרחות נפל, החלפת חיסונים עם דרום קוריאה.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ו תמוז תשפ"א - 16:30 06/07/2021
גודל: א א א

ריכוז חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: 

הוארך מעצרו של עבריין ערבי שהיכה ואיים על חיילת
נער ערבי המוכר למשטרה בשל עבירות רבות, הובא היום להארכת מעצר בעקבות תלונה שהגישה נגדו חיילת איתה היה בקשר תחת איומים. לאחרונה פגע בנערות בסיכון וכוחות צבא פעלו על מנת לחלצן.

רועי צאן יהודים הותקפו בבנימין
ארבעה ערבים תקפו הבוקר רועי צאן יהודים סמוך לישוב כוכב השחר בבנימין. התוקפים זרקו אבנים לעבר הרועים, אשר נפגעו מהאבנים ונחבלו. המשטרה טרם גבתה מהם תלונה.

האנדרטה לזכרו של יוסי שוק הי"ד הושחתה
ערבים השחיתו את האנדרטה לזכרו של יוסי שוק הי"ד סמוך לבית חג"י. האנדרטה חוללה מספר פעמים בשנים האחרונות.

גנץ הציע סיוע הומניטרי ללבנון
שר הביטחון העביר ללבנון הצעה להעברת סיוע הומניטרי דרך יוניפי"ל באמצעות גורמי הקישור בצה"ל, זאת בצל המצב הכלכלי הקשה במדינה וברקע ניסיונות חיזבאללה להכניס ללבנון השקעות איראניות. לדבריו, כישראלי, כיהודי וכאדם, הלב כואב למראה התמונות של הרעבים ברחובות לבנון.

ערבי נעצר בגין הצתה בצור הדסה
ערבי בן 34 נעצר הלילה בגין הצתת שריפת הענק בצור הדסה בחודש שעבר, שגרמה בין היתר לפינוי אזרחים מהיישוב.

סמוטריץ': יש לסגור את המנהל האזרחי
יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' אמר במליאת הכנסת כי המנהל האזרחי ביהודה ושומרון מספק שירות גרוע, הגם שיש בו בעלי תפקיד טובים. לדבריו יש להעביר את האחריות לממשלה - גם מבלי שתהיה לכך השפעה על החוק.

בתום דיון לילי - חוק האזרחות נפל
חוק האזרחות נפל הבוקר במליאת הכנסת - לאחר ש-59 ח"כים הצביעו בעד ו-59 נגד. ח"כ עמיחי שיקלי מימינה הצביע נגד החוק לאור השינויים שהוכנסו בדרישת רע"ם, על מנת ששניים מהם יצביעו בעדו ושניים ימנעו. יו"ר האופוזיציה אמר בתגובה לא ניתן לתמוך בחוק של ממשלה הנשענת על גורמים אנטי ציוניים.

נחתם הסכם עם דרום קוריאה על החלפת חיסונים
ישראל חתמה הלילה עם דרום קוריאה על הסכם החלפת חיסונים נגד נגיף הקורונה, לפיו ישראל תעביר מיידית כ-700 אלף מנות חיסון של חברת פייזר לדרום קוריאה עד סוף חודש יולי, ודרום קוריאה תחזיר לישראל את אותה כמות חיסונים במהלך החודשים הקרובים. במשרד הבריאות אומרים כי ימליצן להחיל מגבלות אם יאומתו 1000 מאומתים ביום אשר יכללו הגבלת התקהלות.

התחזית למחר: הכבדה בעומס החום
בלילה יוסיף להיות מעונן חלקית. מחר תחול עלייה קלה בטמפרטורות, וצפויה הכבדה בעומס החום.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 47 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד