בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שני, ט' סיוון תש"פ (01/06/2020)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: בנט מסתיים מהתנגדות לעסקת טראמפ, רכבים ניזוקו מטרור האבנים, מתקפת הסייבר שביקשה להעלות את כמות הכלור ועוד...

  • ט' סיון תש"פ - 16:42 01/06/2020
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי

דיווח: האמריקאים מציעים לפנות את הישובים המבודדים במסגרת עסקת המאה

בישיבת אנשי מפלגת ימינה יחד עם ראשי מועצת יש"ע, אמר יו"ר המועצה דוד אלחייני, כי בארצות הברית מציעים לישראל לפנות את הישובים המבודדים, אלו שאינם נמצאים בגושי התיישבות, במסגרת עסקת המאה שהציג הנשיא טראמפ. כך מדווח מנכ"ל האיחוד הלאומי יהודה ולד.

בנט על עסקת המאה: "לאחר שהדברים יתגבשו סופית נוכל לקבל החלטה"

יו"ר  מפלגת ימינה נפתלי בנט אמר כי מפלגתו סוברת שהחלה ריבונות על ישובים ביהודה ושומרון היא מעשה היסטורי והוסיף כי הקמת מדינה פלסטינית תהיה אסון קיומי. את הדברים אמר בנט בישיבת המפלגה, יחד עם ראשי מועצת יש"ע. בנט אמר כי הם "עדיין לא מכירים את פרטי הריבונות, אבל פועלים להביא לריבונות טובה שנוכל לתמוך בה. ברגע שהדברים יתגבשו באופן סופי נוכל לקבל החלטה".

המשטרה תפצה כספית את אשתו של עמירם בן אוליאל

כשבעלה נמצא מאחורי סורג ובריח לאחר שהודה בהצתה בדומא תחת עינויים קשים, בית המשפט פסק פיצויים לאוריין בן אוליאל, לאחר שנכלאה שלא כחוק לפני כעשור. אז, נעצרה אוריין במהלך הפגנה, מספר שעות לפני השבת, אך קצין המשטרה החליט לכלוא אותה במקום להביאה בפני שופט.

דיווח: איראן ביצעה מתקפת סייבר במטרה להעלות את כמות הכלור בימים בישראל

מתקפת ההאקרים האיראנים על ישראל לפני כשבועיים, נועדה להעלות את כמות הכלור במים המוזרמים לבתי אזרחי ישראל, לכמות כזו שתסכן חיי אדם. כך מדווח הפייננשל טיימס. על פי הדיווח, השינוי ברמת הכלור היה עלול לסכן מאות ואלפי אזרחים.

הפגנות נרחבות בארצות הברית לאחר מותו של עצור שחור בידי שוטר

יום חמישי ברציפות נמשכות ההפגנות בארצות הברית נגד מותו של העצור השחור ג'ורג' פלויד, שנחנק למוות בידי שוטר לבן במיניאפוליס. מאות מפגינים גם בלונדון ובברלין, כאות סולידריות. בארצות הברית, מדובר על הפגנות אלימות והשוטרים משתמשים באמצעים לפיזור הפגנות.

האינתיפאדה המושתקת: כלי רכב ניזוקו מאבנים שיידו ערבים בגוש עציון, בהר חברון ובשומרון

ערבים יידו הבוקר אבנים לעבר כלי רכב סמוך לצומת האנטנות בהר חברון, בכפר חווארה בשומרון, בכביש גוש עציון-חברון סמוך לאל-חאדר ובמקומות נוספים. נזק נגרם לכלי הרכב.

התחזית: בהיר ועלייה קלה בטמפרטורות

מזג האוויר היום בהיר ותחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות. מחר תחול עלייה ניכרת נוספת במידות החום וייעשה חם מהרגיל בעונה. לקראת הצהרים יורגש אוויר קריר ולח יותר וייתכן אובך בעיקר בדרום הארץ.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


63 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 268 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד