בע"ה ד' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התפילה גדולה בעולם נגד הקורונה

מיליונים מכל העולם צפויים לקחת חלק בתפילה העולמית נגד מגפת הקורונה, היום בשעה 16:30. "לתת צדקה, לקרוא תהילים. בני אומות העולם המעוניינים להשתתף בתפילה, יתנו צדקה וילמדו ספר יונה". התפילה תשודר בשידור חי בקול היהודי

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ט אדר תש"פ - 09:26 25/03/2020
גודל: א א א

"הן א-ל כביר לא ימאס תפילת רבים": היום (רביעי), ערב ראש חודש ניסן, בשעה 16:30 אחר הצהרים (שעון ישראל) תיערך ברחבי העולם תפילה המונים, הגדולה בעולם, לעצירת מגפת הקורונה.

בתפילה צפויים לקחת חלק מיליוני יהודים מהארץ ומהעולם, כל אחד מביתו והיא תשודר בשידור חי באתר הקול היהודי.

התפילה תיערך בהובלת הרבנים הראשיים לישראל הרב דוד לאו והרב יצחק יוסף ויקחו בה חלק רבנים נוספים מרחבי העולם, בהם הרב הראשי של צרפת הרב חיים קורסיה, הרב הראשי לאיטליה רוקארדו די סגני, הרב הראשי לבייג'ינג בסין שמעון פרונדליך, רב קהילת ישורון בניו יורק הרב הסקל לוקשטיין, הרב הראשי של צפת הרב שמואל אליהו כן רבנים נוספים.

לנסוח התפילה במעמד התפילה העולמי >>

בימים האחרונים פרסם הרב יצחק גינזבורג כי יש להרבות בנתינת צדקה בימים אלו ולומר את עשרת פרקי התהילים הבאים: א, כ, כג, כה, נא, סז, קיח, קכא, קל, קנ. כמו כן, הרב גינזבורג קרא לתלמידיו להשתתף בתפילה ההמונים ולהוסיף אליה גם את פרקי התהילים להצלה מקורונה, לתת צדקה באותה העת וללמוד את אגרת הקודש י"א מספר התניא.

לקריאת פרקי התהילים להצלה ממגפת הקורונה >>

עוד אמר הרב גינזבורג, כי "מי מבני אומות העולם שרוצה להצטרף לתפלת עם ישראל מוזמן לומר את פרקי התהלים, לתת צדקה וללמוד את ספר יונה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 21 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד