בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מבצע הנחת תפילין של חב"ד עובר לדיגיטל - "הנחתי בבית"

ביום חמישי רבבות יהודים מהארץ ומהעולם צפויים לשתף ברשתות החברתיות את הנחת התפילין שלהם במסגרת השקת מבצע הנחת תפילין הנרחב של חב״ד

  • יח"צ
  • ז' ניסן תש"פ - 17:29 01/04/2020
גודל: א א א

עשרות שנים הם פוגשים יהודים כמעט בכל פינה ברחבי ישראל עם דוכנים בנתב״ג, בתחנות מרכזיות, בכותל, בקניונים וברחובות ראשיים וכבר הפכו לסמל ישראלי. כעת פרויקט הנחת התפילין של חב״ד מתאים עצמו לעידן הקורונה ולהנחיות העדכניות המאפשרות הנחת תפילין ותפילת יחיד בלבד -  ויוצאת במבצע הנחת תפילין נרחב, במסגרתו צפויים לשתף רבבות יהודים את הנחת התפילין שלהם מהסלון בבית לרשתות החברתיות.

במבצע צפויים להשתתף יהודים מהארץ ומהעולם וידוענים ממגוון עולמות התוכן בחברה הישראלית כאשר המטרה היא לשתף את חווית הנחת התפילין החדשה אליה נאלצים להתרגל רבים ולהוות תחליף לדוכני התפילין שהוצבו במרחבים הציבוריים בשנים האחרונות על ידי שליחי חב״ד.

בחב"ד הכינו גם מדריכים מצולמים שיעזרו לכל האנשים הרגילים בסיוע של חבדניק, להתמודד עם הנחת התפילין לבדם.

הרב יוסף אהרונוב, ראש מפעל השליחות של חב"ד בישראל אומר, כי ״דווקא עכשיו, כשכולנו בבית וזקוקים לעוד קצת שמירה משמיים, יש חשיבות מיוחדת להנחת תפילין מידי יום. מטרתנו היא ליצור באמצעים הדיגיטליים את "דוכן התפילין" הגדול בעולם, ולעורר את תחושת הביחד שכל כך חסרה בימים כאלה״.

אז איך משתתפים?
1.ביום חמישי הקרוב מניחים תפילין בבית - בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
2.מעלים תמונה מהנחת התפילין ברשתות החברתיות.
3.מתייגים: #הנחתי_בבית

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד