בע"ה ט"ז אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'מטה מהרסייך: "מעבירים הילוך"'.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח שבט תש"ע - 00:23 12/02/2010
גודל: א א א

[caption id="attachment_5026" align="alignleft" width="100%" caption=""שמו ומקום מגוריו אסורים לפרסום"."]
הפגנה ראשונה מסוגה של 'מטה מהרסייך', התקיימה השבוע מול ביתו של ראש המחלקה היהודית בשב"כ, אדם חובש כיפה המתגורר באחד מיישובי יו"ש. האיש, ששמו ומקום מגוריו אסורים לפרסום, הוא העומד למעשה מאחורי כל ההתנכלויות האחרונות ליהודים שמעיזים לצאת כנגד המימסד המתעפש. לקול היהודי נודעו מספר פרטים אישיים ומעניינים אודות האיש, אולם מתוקף היותנו אזרחים שומרי חוק וסדר תחת שלטון מדינת ישראל יר"ה (עדיין..), לא נוכל לפרסמם. 
ראש המחלקה היהודית (א', לצורך העניין) הוא הגורם האחראי להתחזקות הרדיפה הכללית שחווים יהודים רבים בתקופה האחרונה. על פי הוראתו נעשים ניסיונות אינטנסיביים במיוחד מצד דרגי השטח במחלקה היהודית, לגייס מודיעים ולהשיג שבבימידע מכל מי שחשוד בעיניהם כ'קשור לפעילות פוליטית קיצונית' הנ"ל אחראי גם לצו ההרחקה שקיבל נריה אופן, פעיל תנועות המקדש ועבודה עברית, בשל ההמלצה שנתן אופן לתושב חרשה שסבל לאחרונה מהטרדות השב"כ לשוחח עם תושבי יישובו של א', ולעדכנם במעלליו של שכנם המכובד. כזכור, על פרשה זו הקול היהודי דווח בעבר.  בעיתון 'בשבע' פורסם שהשב"כ טוען כי "יש בידם מידע עדכני בדבר פעילות של נריה אופן המסכנת את בטחון האיזור",כלשונם. נריה מבקש להבהיר, כי הסכנה היחידה שנשקפה היא לבטחונו של השקט בספסלים האחוריים של בית הכנסת ביישובו של א'.
א' נפגש לאחרונה "בכבודו ובעצמו" עם בחורים שנחשדו כמעורבים בניסיון הצתת המסגד בכפר יאסוף, וזאת כחלק מניסיון נואש וחסר תוחלת של השב"כ לפעול כנגד תנועת המחאה העממית והרחבה, שהולכת ומתפתחת ביישובי יהודה ושומרון ובקרב תומכי ההתיישבות. במהלך השבוע הגיעו אל ביתו של א' מספר אנשים על מנת לשוחח עם שכניו על ההתעללויות של שכנם ביהודים כשרים. מסתבר שהשמחה שהיתה בחצר המסה את המחיצות, והנ"ל יצא מביתו לבקש מהמפגינים שיסתלקו. המפגינים סיימו את חלוקת הפלאיירים הרבים שהביאו עימם בסביבת מגוריו והשאירו לשכניו של א' חומר רב למחשבה.
[caption id="attachment_5023" align="alignleft" width="64" caption=""פעיל תנועות המקדש ועבודה עברית" - נריה אופן."]
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


6 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד