בע"ה ט"ז ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תלמידי הרב סטבסקי במבצע לגיוס המונים

הרב דניאל סטבסקי, העוסק שנים בהפצת חסידות לחרדים, דתיים לאומיים ולשאינם דתיים, במסגרת פעילות 'בית הבעש"ט' חולה לאחרונה. תלמידיו מתגייסים למבצע התרמה להגדלת פעילותו

  • תוכן שיווקי
  • י"ג כסלו תש"פ - 21:26 11/12/2019
גודל: א א א

תלמידיו של הרב דניאל סטבסקי שליט"א יצאו לקמפיין גיוס המונים כדי לסייע להפצת תורתו של הרב סטבסקי, שלקח על עצמו להוציא לאור את תורת הבעל שם טוב ולהנגישה לציבור הרחב.

קהל התלמידים של הרב מונה רבים מקרב הציבור הדתי-לאומי, לצד חרדים, ואפילו אנשים שאינם שומרים תורה ומצוות. במהלך השנים העביר הרב סטבסקי אלפי שיעורים בתורת הבעל שם טוב בכל רחבי הארץ, בין השאר בגוש עציון ובמרכז שהקים בירושלים. גולת הכותרת של הרב הינן שבתות וחגים שהרב נוהג לקיים בישיבת חיספין, בהשתתפות מאות תלמידים.

בתקופה האחרונה הרב סטבסקי חלה והוא מאושפז ולכן גם הפסיק את מסירת השיעורים. כעת תלמידיו מתגייסים כדי לסייע לו בתקופה הקשה הזו, ובנוסף לתפילות לרפואתו התגבשה קבוצת תלמידים לסייע לרב בטיפולים לאור מצבו הבריאותי.

אולם מעבר לזאת מספרים התלמידים כי הדבר החשוב ביותר לרב הוא הדפסת ספרי היסוד של הבעל שם טוב, שכוללים כתבי יד מקוריים של הבעל שם טוב שלא ראו אור עד היום. "ההוצאה לאור של הספרים היא בנפשו של הרב והוא אמר שזה מה שיביא לו את הבריאות, יותר מכל דבר אחר", מספר אחד התלמידים.

משה אפרתי מכפר תפוח, הנמנה על תלמידי הרב סטבסקי סיפר: "יצאנו לדרך כיוזמה של תלמידים שחשבו מה אפשר לעשות עכשיו כדי לסייע לרב ולעזור לו במצב הבריאותי. מלבד העזרה האישית לרב יש דבר שבאמת משמח את הרב ואנחנו יודעים שפשוט יכול לעזור לו בבריאות, וזה הדפסת הספרים שכל כך יקרה לרב".

בשבוע שעבר התקיים בירושלים כנס גדול לרפואתו, בהשתתפות הרב שמואל אליהו הרב יהושע שפירא והרב מיכי יוספי, בו נטלו חלק מאות תלמידים. ימי הקמפיין יתקיימו בימים רביעי וחמישי השבוע והתלמידים פונים למאות המשתתפים בשיעורי הרב כדי שיקחו חלק במבצע הגדול.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 1 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד