בע"ה ט"ו סיון תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אוי לבושה: הפועלים שהרסו את השכונה בחוות יאיר: ללא אישורי עבודה חלקם תומכי טרור

על פי בדיקת הקול היהודי, הפועלים שנשלחו בפקודת האלוף יהודה פוקס להרוס את השכונה לזכר גיבור ישראל מוטי שמיר הי"ד פלסטינים ללא אישורי עבודה.

  • מערכת הקול-היהודי
  • ד' סיון תשפ"ד - 12:56 10/06/2024
גודל: א א א
דפי הפייסבוק של הערבים מחוות יאיר
דפי הפייסבוק של הערבים מחוות יאיר

לאחר הביקורת הנוקבת שנשמעה על כך שהמנהל האזרחי בחר להביא ערבים מהרשות הפלסטינית עם לומים ופטישים כדי להרוס את השכונה שנבנתה לזכר מוטי שמיר הי"ד, שנפל ב 7 באוקטובר בהגנה על קיבוץ רעים, כעת מתברר,הקול היהודי מצא כי הפועלים שהגיעו באמצעות פיקוד מרכז הם פועלים ללא אישורי עבודה, ואחד מהם מעריץ של סדאם חוסיין

ראש מועצת שומרון יוסי דגן הביע זעזוע מהדברים, ואמר: "זו בושה לפיקוד מרכז וחציית קו אדום, ההפקרות שבבחירת הפועלים משלימה את האטימות בהחלטה לבצע את ההרס המביש. עומדת האלמנה, שאיבדה את אהובה שיצא על דעת עצמו ללא צו 8 להגן על תושבי הדרום מפני המחבלים הנאצים של החמאס וצריכה לשמוע קריאות וקללות בערבית, לראות כיצד הורסים שכונה שנבנתה לזכר בעלה עי תומכי טרור. אי אפשר לרדת יותר נמוך".

קודם לכן הבוקר אמר דגן בעקבות הרס השכונה: "אני מכבד מאוד את יהודה פוקס כמפקד פיקוד מרכז וכאלוף בצה"ל, אך אל מול העלבון הזה, ההרס הלא הגיוני הזה, הדברים חייבים להאמר: ההרס הזה הוא הנחייה ישירה של מפקד פיקוד המרכז האלוף יהודה פוקס, בניגוד לעמדת הדרג המדיני - כשהשר במשרד הבטחון הממונה על האכיפה הודיע רשמית למנהל האזרחי שהוא איננו מאשר זאת, מכיוון שהשכונה הזו איננה נמצאת בסדר העדיפות המקצועי של הדרג המדיני לאכיפה.  כשכל הגזרות בוערות ויש צורך בכל חייל,  נמצא זמן וכוח אדם להרוס מבנים של ישראלים, שמגנים על השטח, וזאת בזמן שמבנים בלתי חוקיים של ערבים של הרשות הפלסטינית, מאות מטרים משם, עומדים באין מפריע. ובזמן שהמבנים עומדים על אדמות סקר ולא על אדמות פרטיות, בשטח C.

זהו איבוד פרופורציות, בילבול יוצרות וחוסר רגישות כלפי האלמנה. האוייב הוא לא אנחנו, האוייב הוא לא אלמנתו של מוטי רויטל שמיר, ולא התושבים הגיבורים של חוות יאיר, האוייב הוא מי שמנסה לרצוח את העם היהודי".

בעקבות החשיפה,  הוציא "גורם ביטחוני" הודעה ובה נכתב: "בשעות האחרונות מופצת הודעה שקרית לגבי זהות הפועלים שביצעו את משימת אכיפת הבנייה הבלתי חוקית על היום על קרקע פרטית סמוך לחוות יאיר. מדובר בערבים ישראלים."


מטעם מוא"ז שומרון נמסר "בהמשך להודעה השקרית שיצאה מכיוון דוברות צהל של פיקוד מרכז, על ידי אותו מקור המסתתר מאחורי המילים: "גורם ביטחוני". 

 למען הסר ספק אנו מצרפים שני שמות של תושבי הרשות הפלסטינית (לא ערבים ישראלים...) אשר הועסקו  בהריסת בתי השכונה על שם גיבור ישראל רס"ן מוטי שמיר.
גם אזרחי הרשות הפלסטינית, גם ללא אישור עבודה מסודר - דבר שגם אסור על פי חוק. אחד מהם אף פרסם דברי שבח לטרור ברשתות החברתיות. 

שמותיהם: 

עלאא עמירה מאל בירה

אימן אלהשלמון מארם"

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 18 מהשבוע האחרון