בע"ה ט"ז תשרי תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעקבות TIPH: הארגון האנרכיסטי EAPPI עוזב את חברון

הארגון האנרכיסטי EAPPI אשר נודע בעמדתו נגד המתיישבים הודיע כי אנשיו יעזבו את העיר חברון. הארגון מנהל מעקבים אחר חילי צה"ל

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד שבט תשע"ט - 12:15 30/01/2019
גודל: א א א
פעילי הארגון בחברון צילום: דן ראבנהיימר TPS
פעילי הארגון בחברון צילום: דן ראבנהיימר TPS

הארגון האנרכיסטי הבינלאומי EAPPI המבצע מעקב אחר חיילי צה"ל בחברון ומגביל את פעולותיהם, החליט להוציא את פעיליו מהעיר בשל ״הטרדות״ לטענתו מצד יהודי חברון נגד פעילי הארגון. הדבר פורסם לראשונה באתר ערוץ 7.

בארגון EAPPI שפועל בחסות מועצת הכנסיות העולמית הסבירו כי החלטת ראש הממשלה נתניהו שלא לחדש את המנדט לארגון TIPH בחברון יחד עם "ההתנכלות המוגברת" לפעילים בחברון "מאיימות לחסל כל נוכחות בינלאומית של מעקב ובקרה" אחר "השטח הפלסטיני הכבוש", "בשעה שחזון של ביטחון ושלום בר קיימא באזור נראה מרוחק יותר מתמיד", אמרו בהנהלה.

יו"ר תנועת "אם תרצו" מתן פלג שתנועתו הפעילה את פרוייקט "צלם את הצלמים" המתמקד בחשיפת ארגוני שמאל קיצוני הפועלים בשטח נגד חיילי צה"ל תוך התמקדות ב-EAPPI וב-TIPH, אמר בתגובה "אנו שמחים לראות כי ארגוני הדה לגיטימציה הממומנים על ידי ממשלות זרות עוזבים את חברון אט אט. ארגונים אלו עסקו בהצקה לחיילים והכפשת מדינת ישראל. הוכחנו פעם אחר פעם שחוץ מליבוי הסכסוך והתגרות בחיילי צה"ל הם אינם עושים דבר.

אנו שמחים מאד שהפרוייקט צלח ומבטיחים להמשיך לפעול למען חיילי צה"ל ומדינת ישראל. יש לנטרל את כל בעלי האינטרסים המפיקים רווחים מן הסכסוך. הם המכשול האמיתי והעיקרי לשלום".

כזכור בתחיל השבוע הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו כי החליט לבטל את מנדט ארגון המשקיפים טיפ (TIPH)בחברון ופעיליו יאלצו לעזוב את הארץ.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 12 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד