בע"ה י"ז אדר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפגנות בירושלים ובנימין; המפגינים במשרדי מח"ש שוחררו

הפגנות מחאה התקיימו אמש (ג') בירושלים וסמוך לבית אל, במחאה על הריגתו של אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים. המפגינים שאזקו עצמם למשרדי מח"ש ונעצרו, שוחררו בתנאי הגבלה מסוימים

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח שבט תשפ"א - 09:08 10/02/2021
גודל: א א א

עשרות בני אדם השתתפו אמש (שלישי) בהפגנת מחאה סמוך לגשר המיתרים בירושלים, במחאה על מותו של אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים מימ"ר ש"י במהלך מרדף משטרתי.

ארבעה מפגינים נעצרו בידי המשטרה, אחד מהם קטין כבן 13 בלבד.

עו"ד רחביה פילץ מארגון חוננו העניק סיוע משפטי לעצורים.

כמו כן, נערכה הפגנת מחאה נוספת בצומת גבעת אסף ובית אל שבבנימין. המפגינים הניפו שלטים עליהם נכתב בין היתר "לסגור את ימ"ר ש"י" ו"צדק לאהוביה".

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

כמו כן, ארגון חוננו מדווח, כי ארבת הפעילים שנעצרו אתמול בשעות הצהרים לאחר שאזקו עצמם לדלתות משרדי מח"ש בהר חוצבים בירושלים, שוחררו ממעצר.

המוחים שנעצרו, 3 מתוכם קטינים, נחקרו בחשד לעבירה של הסגת גבול והפרת סדר. מאוחר יותר שוחררו הארבעה לאחר שהוטלה עליה הרחקה מירושלים ומהפגנות למשך 15 ימים.

עו"ד נתי רום אשר ייצג את הפעילים מטעם ארגון חוננו מסר "נעצרו 3 קטינים ובגיר בסמוך למשרדי מח"ש בעת שהביעו מחאה על אוזלת היד בחקירת מותו של אהוביה סנדק ז"ל, הבגיר נעצר רק בגלל חזותו בעת שתיעד את האירוע יחד עם כתבים נוספים. מדובר במעצרי שווא, הפעולה חוסה תחת חופש הביטוי ולא היה כלל צורך במעצר".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד