בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מגבעה לשכונה - תושבי קומי אורי מגייסים כסף לתשתיות חשמל

בקומי אורי בשומרון מתגוררות 7 משפחות וכעת, לקראת החורף, הם מבקשים לחזק את תשתית החשמל במקום ולצורך כך יצאו בפרויקט גיוס המונים. הרב גינזבורג: "כל המסייעים יתברכו מן השמיים"

  • תוכן שיווקי
  • ה' טבת תש"פ - 16:19 02/01/2020
גודל: א א א
(אלחנן גרונר)
(אלחנן גרונר)

לאחר מספר שנים בהם התפתחה גבעת 'קומי אורי' אט-אט, עד שהפכה לאחת משכונותיה של הישוב יצהר, ובה מתגוררות היום 7 משפחות, מבקשים כעת התושבים במקום להתרחק ולחזק את המקום.

תקופה ארוכנה שלגבעה לא היה כלל חיבור לחשמל וכיום קווי החשמל לגבעה מספקים מתח חלקי בלבד, שאינו מספיק לתושבי המקום.  יחד עם תחילתו של החורף, החליטו התושבים להסדיר את תשתית החשמל בשכונה החדשה. עבודות התשתית של חיבור לחשמל עומדות על עלות של מאות אלפי שקלים וכעת חסרים כ-300,000 ש"ח כדי לחבר את הגבעה.

הרב יצחק גינזבורג ראש מוסדות גל עיני ונשיא ישיבת 'עוד יוסף חי' ביצהר, השתתף אף הוא במבצע גיוס הכספים למען קומי אורי ואף צירף ברכה אישית. בברכתו כתב הרב: "מצוה רבה לסייע ליושבי גבעת "קומי אורי" לבסס באופן של ישוב-קבע את אחיזתנו בארץ הקדש בדרך התורה והמצוה, וכל המסייעים יתברכו מן השמיים". לברכה צירף הרב תרומה של 500 ש"ח.

גבעת קומי אורי הוקמה לפני 7 שנים והיא חולשת מבחינה בטחונית על שטח של 400 דונם, על אחד הרכסים בקדמת הישוב יצהר.

התושבים הפיקו סרטון קצר על פרויקט גיוס ההמונים, בו ניתן לראות ולשמוע תושבים מהגבעה כשהם מסבירים על הצורך בחיזוק ההתיישבות במקום. בסרטון ניתן לראות את נריה זארוג, הרב יוסי פלאי, אריאל דנינו ואשתו אביה. לצפייה בסרטון >>

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד