בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עו"ד בן גביר על איומי מג"ב: "תתבעו – יהיה מעניין"

במג"ב איימו בתביעה ומעצר על מפרסם תלונה נגד שוטרת. עו"ד בן גביר מצהיר: "נעמיד את הדובר על דוכן העדים. אנחנו לא באיראן"

  • אלחנן גרונר
  • י"א אלול תשע"ח - 08:35 22/08/2018
גודל: א א א
"שיתבעו" - עו"ד בן גביר  (צילום: יהודה פרל)
"שיתבעו" - עו"ד בן גביר (צילום: יהודה פרל)

במג"ב לא אהבו את הפוסט שפרסם אמש אברהם יצחק גרוסמן ובו תיאור של תקיפה אלימה שלדבריו חוותה אחותו בת ה-15 משוטרת מג"ב, בעת שערכה סיבוב שערים בעיר העתיקה.

בתגובת מג"ב נרמז כי גרוסמן חשוף לתביעת לשון הרע בטענה שעשה "שיימינג" לשוטרת, ואף למאסר של עד שישה חודשים בשל "איסור לחשוף את זהותו של לוחם מג"ב החשוד בעבירה שנעשתה בפעילות מבצעית".

אלא שעו"ד איתמר בן גביר המייצג את המתלוננת, דווקא לא מתרגש מהאיומים ומזמין את מג"ב לתבוע את לקוחותיו.

"אני מבין שבדוברות מג"ב מוסיפים חטא על פשע ואחרי ששוטרת מג"ב פגעה בצורה קשה במרשתי, עכשיו בא שלב האיומים שלא יפרסמו זאת, כלומר גם להרביץ וגם שאף אחד לא ידע מזה", אמר בן גביר בתגובה לקול היהודי.

"בדוברות מג"ב צריכים להבין שאנחנו לא ברוסיה, לא בסוריה ולא באיראן. מותר להטיח ביקורת בשוטרת ולא כל פרסום, שהוא פרסום נכון ואמיתי, צריך לזכות את המפרסם בהילוך אימים של הדוברות כנגד אותו מפרסם.

אגב, אנחנו בעד שהדוברות תרים את הכפפה. בא נראה אותם תובעים דיבה ונעמיד גם את השוטרת וגם את הדובר על דוכן העדים", הוסיף בן גביר, "יהיה מעניין".

רפאל מוריס יו"ר תנועת חוזרים להר מסר לקול היהודי בתגובה להודעת המשטרה: "מדובר בצביעות של "אוכפי החוק" כביכול, שמאיימים בתביעות השתקה ונותנים גב לשוטרים חסרי רסן שמרביצים לקטינות חסרות ישע, במקום להדיח אותם ממשטרת ישראל כפי שהיה מצופה במקרה כזה".

 

תגובות (6) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד