בע"ה כ"ד אייר תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שבוע לאחר המעצר - שוחררו העצורים בחשד להצתת ספרי הקודש

שבעה ערבים מהכפר ראס כרכר בבנימין, שנעצרו בחשד להצתת ספרי קודש וציוד בהתפרעות אלימה על גבעת אגוז, שוחררו בתנאים מגבילים. שני חשודים שוחררו שעות ספורות לאחר המעצר, והיתר כמה ימים לאחר מכן. "האירוע המזעזע הבא הוא רק עניין של זמן"

  • יח"צ
  • ח' אייר תשפ"א - 12:27 20/04/2021
גודל: א א א

שבעה ערבים מהכפר ראס כרכר שנעצרו לפני כשבועיים, בחשד להצתת ספרי קודש וציוד בהתפרעות אלימה על גבעת אגוז שבבנימין, שוחררו לביתם, חלקם בתנאים מגבילים.

החשודים נעצרו בחשד שהציתו ספרי קודש וציוד, ותקפו את תושבי הגבעה במהלך התפרעות אלימה לפני כשלושה שבועות, בה השתתפו עשרות מתושבי הכפר.   

שניים מהעצורים שוחררו שעות ספורות לאחר מעצרם, והיתר שוחררו לאחר שבוע בלבד.

נציין כי שני החשודים ששוחררו שעות ספורות לאחר האירוע, הם חברי מועצת הכפר ראס כרכר, שאף לא הכחישו את מעורבותם באירוע, אלא התגאו בה ברשתות החברתיות בכפר, וקצרו על כך שבחים בקרב התושבים. 

תושבי הגבעה שפונו ממנה שבוע לאחר השריפה מסרו בתגובה: "מדינת ישראל בוחרת להפקיר את חיינו ורכושנו ונותנת גיבוי לטרור. חוסר האכיפה שקיים היום בשטח, הוא זה שאיפשר לעשרות פורעים לעלות גלויי פנים לאור יום, ולחלל ספרי קודש בגבעה". 

"אם משטרת ישראל תימנע מלפעול ביד קשה כלפי הפורעים, האירוע המזעזע הבא הוא רק עניין של זמן", הוסיפו.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

מבדיקה מול דוברות המשטרה הכחישו בתחילה את הידיעה וטענו בתוקף כי מעצרם הוארך. רק לאחר דין ודברים ארוך שנמשך מולם כמה ימים, ולאחר שהצגנו להם ראיות כי התוקפים שוחררו, הודו אתמול במשטרה כי אכן הם שוחררו מספר ימים קודם לכן.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 38 מהשבוע האחרון