בע"ה כ"א אלול תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שיירת רכבים ומשאיות בדרישה: בנייה בהתיישבות

שיירת רכבים יחד עם משאיות בניין תצא הערב מכל רחבי הארץ אל בית ראש הממשלה בדרישה להבטחת בנייה משמעותית בהתיישבות

  • יח"צ
  • כ"ו אדר ב תשע"ט - 11:57 02/04/2019
גודל: א א א
בנייה בהתיישבות. ארכיון  (יהודה פרל)
בנייה בהתיישבות. ארכיון (יהודה פרל)

 

תנועת נחלה להתיישבות בשיתוף ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, ראש מועצת בית-אל שי אלון, ראש מועצת מטה בנימין ישראל גנץ, ראש מועצת קרית ארבע אליהו ליבמן, וראש מועצת שומרון, יוסי דגן, יוצאים למסע מכוניות שיכלול משאיות עם חומרי בניין ומערבלי בטון להמחשת הדרישה לבניית יישובים חדשים.

השיירה תצא מכל רחבי הארץ לכיוון ירושלים למשמרת ארץ ישראל, שפועלת בשלושת החודשים האחרונים בסמוך לבית ראש הממשלה נתניהו.

המסע יתקיים הערב (ג') כאשר ייצא מסע מכוניות מכל רחבי הארץ לירושלים. משם יתכנסו הרכבים בחניון באצטדיון טדי וייסעו בשיירה ארוכה לבית ראש הממשלה נתניהו.

ב- 19:30 תתקיים עצרת מול בית ראש הממשלה. 

מתנועת נחלה נמסר: "ידוע הדבר כי אין להישען על סקרי דעת קהל. עם זה, תוצאות הסקרים זהו הנתון שיש בידינו עתה ועל פיו מסתמן שיוויון בין מפלגת הליכוד לכחול לבן.

כדי לחזק את נתניהו אנו מציבים את הנוסחה המבטיחה לניצחון נתניהו - נאמנות לכל אתר ואתר בארץ ישראל עם דגש על יהודה ושומרון.

אנו ממשיכים להעמיד את הדרישה: כן לתוכנית שמיר, לא לתוכנית טראמפ! כן לבניית ישובים חדשים בכל מרחבי יהודה ושומרון ולמימוש תוכנית בנייה עבור שני מיליון יהודים בלב ארץ ישראל!

בנוגע להצהרתו של המועמד לראשות הממשלה בני גנץ כי כל החלטה הכוללת פינוי יישובים תובא להכרעת העם, אנו מדגישים כי כל דיבור על משאל-עם לגירוש יהודים או ויתור כלשהו בארץ ישראל- פסול מעיקרו.

מנגד, אנו קוראים לראש הממשלה נתניהו להצטרף בכל לב אל דבריהם של הרב צבי יהודה קוק, יצחק טבנקין ודוד בן-גוריון: אין לקיים משאל עם על ארץ ישראל. אם היו רוצים לקיים משאל עם על ארץ ישראל היו צריכים  לשאול את כל הדורות שכבר אינם ואלה שעוד יוולדו. ״לא הורסים. בונים! עוד ישובים! עוד חקלאות! עוד תעשייה! עוד גאולת קרקעות בכל מרחבי יהודה ושומרון!", אומרים בנחלה.


חבר הנהלת תנועת נחלה צבי אלימלך שרבף מדגיש כי: "תוכנית שמיר הוכנה על ידי משרד הבינוי והשיכון לפני 30 שנה בזמן כהונת ראש הממשלה שמיר ז"ל.

התוכנית מדברת על התיישבות יהודית הכוללת הקמה של ערים חדשות, יישובים חדשים והרחבת היישובים הקיימים על פני כל יהודה ושומרון, ללא אזורי A, B או C, כאשר ארץ ישראל כולה שייכת אך ורק לעם ישראל.

מעבר לתוכנית שמיר אנו מוסיפים נדבך נוסף שאומר כי בשטחים הצבועים בכחול בהם קיימת כיום התיישבות ערבית, ממשלת ישראל תפעל בצורה אקטיבית לרכישת אותן קרקעות ולאפשר לערבים שרוצים בכך להגר לאירופה. אנו קוראים לממשלה- החזירי את קרן קיימת וגאולת אדמות בכל מרחבי יהודה ושומרון, ואפשרי לשוק הפרטי להכנס ולרכוש אדמות בכל מרחבי יהודה ושומרון".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד